Starší dorost U19 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Starší dorost U19

U19 DOKONALA VE DRUHÉ PŮLI OBRAT!

V sobotu 19. listopadu se utkal starší dorost v dorostenecké divizi proti týmu Židenice Brno. Proti brněnskému celku jsme sice první půli prohráli, ale ve druhém poločase jsme předvedli střelecký koncert a dokonalý obrat v zápase.

Přečíst celý článek >>


U19 PRODLOUŽILA VÍTĚZNOU SÉRII!

V neděli 13. listopadu se utkal starší dorost v dorostenecké divizi proti Svratce Brno. Navázali jsme na vítěznou sérii z minulých kol a připsali si proti brněnskému celku čtvrtou výhru v řadě.

Přečíst celý článek >>


U19 ŠOKOVALA LÍŠEŇ V POSLEDNÍ MINUTĚ!

V neděli 6. listopadu odehrál starší dorost U19 divizní zápas na hřišti Líšně. V utkání jsme sice rychle prohrávali, ale v poslední minutě jsme dokonali obrat a zvítězili.

Přečíst celý článek >>


U19 SI PŘIPSALA DŮLEŽITÉ VÍTĚZSTVÍ!

V sobotu 29. října se utkal starší dorost v dorostenecké divizi proti Vyškovu. V utkání jsme byli produktivnější a zaslouženě si připsali do tabulky velmi cenné tři body.

Přečíst celý článek >>


U19 NADĚLILA HUMPOLCI ŠEST BRANEK!

V sobotu 22. října odehrál starší dorost U19 divizní zápas na hřišti Humpolce. Po šestibrankové výhře naši dorostenci poskočili v tabulce o čtyři příčky na jedenácté místo.

Přečíst celý článek >>


U19 DOMA PROHRÁLA!

V neděli 16. října se utkal starší dorost v dorostenecké divizi proti Spartě Brno. Proti druhému celku se sice snažil, ale po dvougólové prohře odešel po čtvrté v řadě poražen.

Přečíst celý článek >>


U19 V CHOTĚBOŘI VYSOKO PROHRÁLA!

V neděli 9. října se utkal starší dorost v dorostenecké divizi proti Chotěboři. Domácí rozhodli o svém vítězství ve druhé půli, třemi vstřelenými brankami.

Přečíst celý článek >>


BŘECLAV SI ODVEZLA ZASLOUŽENÉ VÍTĚZSTVÍ!

V neděli 2. října se utkal starší dorost v dorostenecké divizi proti Břeclavi. Ta byla v obou poločasech efektivnější v zakončení a odvezla si zasloužené tři body.

Přečíst celý článek >>


U19 DOMÁCÍ ZÁPAS NEVYŠEL!

Ve středu 28. září se utkal starší dorost v dorostenecké divizi proti Znojmu B. Druhý poločas našemu dorostu tentokrát nevyšel a po třech inkasovaných brankách odešel vysoko poražen.

Přečíst celý článek >>


Starší dorost zvládl dramatický zápas v Blansku!

V neděli 25. září odehrál starší dorost U19 divizní zápas na hřišti Blanska, kde po dramatickém závěru vybojoval tři body.

Přečíst celý článek >>


Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 Hlinsko

      Sobota|11.2.2023

      15.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodopravaSSPORT

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR