FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Souboj o první místo skončil dělbou bodů!

V neděli 6. září se představil na Bouchalkách tým Hodonína, který si po kvalitním výkonu obou mužstev odvezl domů cenný bod.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - HODONÍN 0:0

​​​​​​Rozhodčí: Krondráf ŽK: 3:2 ČK: 0:0 Diváci: 349  Poločas: 0:0
FC Žďas Žďár n. S.: Jícha - T. Trojánek, Vitásek, Fiala, Šindelka, T.Peňáz - Švoma, Kovář(64.Henzl),Sodomka,Kunstmüller((79.Vokoun)) - L.Trojánek

Utkání dvou vedoucích celků začali lépe domácí a v 9. minutě zkoušel střelou z vápna štěstí Kovář, ale Petráš byl na místě. Poté zahrozili také hosté, kteří dvakrát minuli branku a jednou byl na místě po střele na přední tyč Jícha. Domácí si vzali slovo opět v 34. minutě, ale po závaru před brankou hostí se míč dokutálel jen vedle branky. Další náznak šance přinesla 36. minuta, ale Kovář v nadějné pozici na centrovaný míč nedosáhl. Hosté se připomněli z protiútoku, ale nadějnou nahrávku pod sebe nevyužili a střelu poslali vysoko nad.Poločas ukončil Fiala, který zakroutil rohový kop pod břevno, kde byl však pozorný Petráš, který vyškrábl míč nad branku. Velice nadprůměrný první poločas, tak končí bezbrankově.

Druhý poločas začali lépe hosté, ale střelu z 25 metrů vyrazil Jícha na roh. V 55. minutě krásně dloubl míč Kovář, ale brankář hostí opět čaroval.a balón vytěsnil na roh.V 65. minutě se po rohu objevil na malém vápně Fiala, ale Petráš byl znovu na místě. Brankář hostí vytěsnil v 73. minutě po centru z pravé strany i hlavičku Šindelky. Po nedorozumění v obraně domácích tak mohli nakonec rozhodnout v 89. minutě hosté, ale klička hostujícího útočníka skončila naštěstí v autu. Souboj o první místo v tabulce, tak skončil dělbou bodů.

 

Video z utkání: https://youtu.be/lUNiO2z2rRE

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 

 Nová sezóna

      Neděle |1.8.2021

      17.30

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšitZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL