FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Polná si odvezla z Bouchalek debakl!

Zvětšit

V 6. kole moravskoslezské divize D jsme na domácím hřišti přivítali Polnou, která si z Bouchalek odvezla tenisového kanára.
 

ŽĎÁR N. S. - SLAVOJ POLNÁ 6:0(4:0)

Rozhodčí: Šimoník ŽK: 0:1  Diváci: 165  Poločas: 4:0. Branky:  4. a 51. Vitásek, 17. a 76. Fiala, 19. vlastní, 39. Švoma
FC Žďas Žďár n. S.: Hajný – Zažímal, Šindelka, Fiala, Vitásek(52.Henzl), Požár, Švoma(46. L.Trojánek), Severa, Peňáz, Sodomka (77.Pelikán), Kunstmüller.(63. Dvořák)

Do utkání jsme měli raketový start a ve 4. minutě jsme již vedli. Po levé straně utekl obraně hostí Vitásek a pravačkou obstřelil i gólmana Čermáka - 1:0. V 17. minutě se do kombinace tentokrát na pravé straně zapojilo několik hráčů a po centru na zadní tyči doklepával do prázdné branky Fiala - 2:0.V 19. minutě přetažený centr z pravé strany vracel hlavou před branku Severa a hostující Sobotka si míč srazil do vlastní branky - 3:0. Hosté byli zralý na ručník a definitivně je mohl dorazit ve 20. minutě pokutový kop, který však Vitásek neproměnil.Čtvrté branky se přeci jen diváci ještě do poločasu dočkali. Na konci další hezké akce byl ve 39. minutě Švoma, který uklidil míč placírkou umístěnou k tyči - 4:0.

Druhý poločas začal úplně stejně jako ten první. V 51. minutě se prosadil tentokrát levačkou po samostatném úniku opět Vitásek - 5:0. Lahůdku pro 165 přítomných diváků si schoval do 76. minuty Fiala, který vymetl z přímého kopu všechny pavouky v levé šibenici - 6:0.Zbytek zápasu se již jen dohrával a tak i třetí soupeř odjel na podzim z Bouchalek s prázdnou.

Video z utkání zde: https://youtu.be/f_QjXJIJbbg

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR