FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Na Zbrojovce jsme uhráli cenný bod!

Zvětšit

Ve 24. kole moravskoslezské divize D jsme v neděli 5. června zavítali na hřiště druhé rezervy Zbrojovky Brno. Utkání skončilo nerozhodně, když jsme vyrovnali brankou v polovině druhé půle.

ZBROJOVKA BRNO B - ŽĎÁR N.S. 1:1(1:0)

Rozhodčí: Švehla  ŽK: 1:1 ČK: 0:0 Diváci: 92  Poločas: 1:0. Branka:  33. Pavlík - 65. Henzl
FC Žďas Žďár n. S.: Jícha – Henzl(71.Požár),Severa,Peňáz(46.Novotný),Vokoun - Vitásek,Sodomka(90.Srnský),Šerý,Švoma,A.Starý(71.Otava) - O.Starý(82.Mach)

Utkání začali lépe domácí a po zbytečném faulu ve vápně se ve 13. minutě pískala penalta. Tu však hostující Jícha chytil. První poločas se hrál skoro bez šancí, obrany byly výborně organizovány. Jediné okénko se však vyskytlo ve 33. minutě v té hostující, kdy dlouhý balón za obranu zpracoval Pavlík a poslal domácí do vedení 1:0. Tak také skončil první poločas.

Hned na začátku druhé půle se hosté dostali do dvou šancí, které ale brankou neskončily. V 55. minutě se vytáhl Jícha, který chytil jasnou šanci domácích a v pokračující akci domácí trefili tyč a obloučkem břevno. Za deset minut se již mohli z vyrovnání radovat hosté. V 65. minutě Henzl vystřelil levou nohou a tečovaný míč do protipohybu brankáře Formánka skončil v síti  1:1.Ve zbývajícím čase chtěly oba týmy vyhrát, ale dvě šance domácích a střela Šerého v 81. minutě, góly neskončily. Konec zápasu hosté ubránili, a tak zápas skončil spravedlivou remízou.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 Humpolec

      Pátek|26.5.2023

      18.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR