FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

NA ZÁVĚR JSME NADĚLILI BYSTŘICI ŠEST BRANEK!

V sobotu 10. června jsme v domácím prostředí přivítali v rámci 26. kola moravskoslezské divize D Bystřici n.P. V zápase ve kterém  jsme po zásluze zvítězili jsme nadělili poslednímu celku tabulky na cestu do krajského přeboru šest branek.

ŽĎÁR N.S - BYSTŘICE N.P. 6:1(4:0)

Rozhodčí:Poláček  ŽK: 0:0 ČK: 0:0  Diváci: 160  Poločas: 4:0. Branky:  29. a 33..Henzl, 6. a 61.Šerý, 31. a 76.Trojánek - 70.Jiránek
FC Žďas Žďár n. S.: Jícha(46.Šenkýř) - Fiala, Vitásek(68.Pelikán),Trojánek, Vokoun - Nedvěd, Sodomka(50.Novotný),Severa, Švoma - Henzl(50.M.Srnský), Šerý(68.Bureš)

Utkání začali lépe domácí a Šerý v 6. minutě po samostatné akci přehodil brankáře Veselého - 1:0. Poté se domácí dostali do několika šancí, ale další proměnili až ve 29. minutě, kdy kombinaci zakončil střelou z vápna Henzl - 2:0. V 32. minutě to bylo již o tři branky, když Trojánek dorazil do sítě střelu, která se k němu odrazila od tyče. Domácí byli dále při střelecké chuti a v 33. minutě si domácí pohráli s obranou hostí a Henzl zakončoval do prázdné branky - 4:0. Hosty kteří byli zralý na ručník zachránila od dalšího přídělu branek poločasová přestávka.

Po změně stran byli nadále domácí lepším celkem a v 61. minutě se Šerý dostal po kombinaci sám před Veselého, kterého pohodlně obstřelil - 5:0.V 70. minutě se dostali ke slovu také hosté, když Jiránek využil obrovské hrubky domácí obrany - 5:1. Poslední branku tohoto divizního ročníku si domácí schovali do 76. minuty, kdy po rohovém kopu Trojánek nikým nehlídán usměrnil míč z malého vápna do bystřické branky - 6:1. Po výhře jsme potvrdili druhé místo v tabulce a nevídanou sérii dvanácti zápasů bez prohry v jarní části divize!

Video sestřih zde: https://youtu.be/BMOQBKH3rpg

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR