Mladší žáci U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Mladší žáci U12

ZNOJMO PO OBRATU PORAZILO U12!

V žákovské lize se mladší žáci U12 představili v sobotu 13.května v domácím prostředí proti Znojmu. V zápase jsme předvedli sympatický výkon a nakonec po zajímavém průběhu o dvě branky prohráli.

Přečíst celý článek >>


V PROSTĚJOVĚ ROZHODLA PRVNÍ PŮLE!

V žákovské lize se mladší žáci U12 představili v neděli 7.kvěna v Prostějově. Utkání rozhodla první půle, ve které jsme vstřelili sedm branek.

Přečíst celý článek >>


PRVNÍ POLOČAS ROZHODL O PROHŘE U12!

V žákovské lize se mladší žáci U12 představili v sobotu 15.dubna v Brně s týmem Svratka Brno. Vše podstatné se událo v prvním poločase, kdy domácí rozhodli o svém vítězství.

Přečíst celý článek >>


U12 ROZHODLA DERBY VE DRUHÉM POLOČASE!

V žákovské lize se mladší žáci U12 představili v pátek 7.dubna v domácím prostředí v derby proti H.Brodu. Po prohraném poločase, přišel ve druhém poločase čtyřbrankový obrat a vítězství tak zůstalo doma .

Přečíst celý článek >>


VE ZNOJMĚ ROZHODL PRVNÍ POLOČAS!

V sobotu 26. března se utkali mladší žáci U12 se Znojmem. Utkání rozhodl první poločas, ve kterém jsmě pětkrát inkasovali.

Přečíst celý článek >>


U12 OTOČILA ZÁPAS VE DRUHÉ PŮLI!

U12 mladších žáků začala v sobotu 18. března jarní ligovou sezónu vítězně, když v poslední minutě skórovala proti Prostějovu z penalty.

Přečíst celý článek >>


U12 UDOLALA V ZÁVĚRU PROSTĚJOV!

V sobotu 1. října se utkali mladší žáci U12 s Prostějovem. Utkání rozhodla poslední pětiminutovka, ve které jsmě dvěma góly otočili skóre zápasu.

Přečíst celý článek >>


U12 PODLEHLA ZNOJMU!

Ve státní svátek se ve středu 28. září utkali mladší žáci U12 se Znojmem.Po nerozhodné první půli soupeř pěti góly rozhodl o osudu zápasu ve druhém poločase.

Přečíst celý článek >>


Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 Humpolec

      Pátek|26.5.2023

      18.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR