FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Mladší přípravce byl rozlosován finálový turnaj Ondrášovka Cup!

Zvětšit

Los v sídle FAČR v Praze na Strahově určil nejmenším fotbalistům složení základních skupin finálových turnajů U8 a U9.

 

Ondrášovka Cup byl v předchozí sezóně jednou z mála soutěží, které se v červnu po uvolnění opatření kvůli pandemii koronaviru podařilo dohrát. Oficiální Pohár mládeže FAČR kategorií U8 – U13 odstartoval na začátku září loňského roku do devátého ročníku. Následně se pak po celé republice rozjely kvalifikace a povedlo se dokončit boje o postup do finále v kategoriích U8 a U9.

Jak nám sdělil trenér mladších přípravek Vojtěch Zedníček oba naše týmy patřili v kvalifikaci v celorepublikovém turnaji Ondrášovka Cup, o kterém by se dalo říci, že je svoji prestiží něco jako mistrovství republiky k nejlepším mužstvům. Obě kategorie postoupili přes nástrahy několika kvalifikačních kol, až do samého finálového turnaje, mezi 24 nejlepších týmů. Finálový turnaj U8 proběhne na začátku května ve Znojmě, finálový turnaj pro kategorii U9 pak o týden později v Benešově.

 

ZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 

 Nová sezóna

      Neděle |1.8.2021

      17.30

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšitZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL