FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Minipřípravka U7 absolvovala první halový turnaj!

Zvětšit

Naši nejmenší fotbalový benjamínci z fotbalové školičky FC Žďas U7 absolvovali v sobotu 5. února svůj první turnaj v Přibyslavi. Výsledky nebyly tento den vůbec důležité, každý fotbalista si z tohoto svého prvního turnaje  odvezl domů první opravdovou medaili.

Do sportovní haly v Přibyslavi se sjelo první únorovou sobotu osm týmů. Havlíčkova Borová, Polná A a B, Přibyslav A a B, Lípa, H.Brod a FC Žďas Žďár.

Hodnocení trenéra:

V sobotu 5.2. jsme se zúčastnili turnaje v Přibyslavi. Turnaj se hrál systémem každý s každým, jeden zápas trval 12. minut. Byl to náš první turnaj. Náš tým byl vůbec nejmladší na celém turnaji. Turnaj byl vypsán pro ročník narození 2014-15 za nás nastoupili kluci ročníku 2016.Všechny zápasy jsme zahráli výborně a připsali si dvě výhry, jednu remízu a tři prohry. Turnaj byl super zorganizován za což pořadatelům děkujeme. Všechny týmy si z turnaje odvezly poháry, medaile a tak mohli být všichni na konci příjemného dopoledne spokojeni.

Sestava FC Žďas: Viťa Litochleb, Jáchym Štyrský, Radek Horák, Tomáš Vomela, Filip Hajný, Robin Krupička, Daneček Ročárek.

Fotky na instagramu: https://www.instagram.com/p/CZq1UvGsUFU/

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 V.Bíteš

      Neděle|26.3.2023

      15.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodopravaSSPORT

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR