Líšeň přehrála U15 ve druhém poločase! - Starší žáci U15 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Líšeň přehrála U15 ve druhém poločase!

V sobotu 3.října se utkala naše žákovská U13 v Brně s týmem SK Líšeń.

SK LÍŠEŇ - FC Žďas 8:1 (2:1)

Branky: 23' 31' 43' (z pen.) 53' 58' 67' 68' a 80' domácí - 39' Mikišek (z pen.)

Vokoun, Hendrich, Hladík, Mihok (69. Blažíček), Holec, Šerejch (60. Pojmon), Mikišek, Toman, Polívka, Humlíček, Tůna

V prvním dějství jsme předváděli velmi slušný fotbalový výkon, nebojím se říci, že jsme byli i lepším týmem. Leč do šancí, střel nás výborná líšeňská obrana moc nepouštěla. A opět se také projevili naše staré známé bolesti. První inkasovaná branka vznikla z nákopu z nouze na naši pravou obrannou stranu, kde nepochopitelně nereagujeme a překvapený soupeř zničeho nic postupuje osamocený na brankáře - 1:0. V 31. domácí zahráli rohový kop, na zadní tyči zcela nepokrytý hráč má spoustu času zpracovat míč a pohodlně doklepnout do odkryté branky - 2:0. Asi nás baví lovit míče z branky, jinak si ty zkraty vysvětlit nedokážu. O chvíli na to, na druhé straně se dostáváme do tisíciprocentní šance na snížení, za již překonaného gólmana ale zaskakuje na brankové čáře obránce, a my z malého vápna jej nastřelíme do hrudi. Snížení jsme se přecejen dočkali, po faulu na L. Tomana pokutový kop s přehledem proměňuje L. Mikišek - 2:1. I přes nepříznivý výsledek jsme ale mohli být s předvedenou hrou spokojeni.

Druhá půle již ale z naší strany nestojí ani za zmínku. Nastal úplný kolaps, který vyústil v nesmyslný debakl. Výkon z prvního dějství jsme tímto zcela degradovali. Po možná trochu přísně odpískané penaltě se věnujeme všemu možnému, jen ne hře. Naši hráči, kteří by měli být stěžejní svoji roli vůbec nezvládli. Naopak, můžeme být rádi, že jsme i díky shovívavosti hl. rozhodčího dohráli bez vyloučení. A tak líšenští ze kterých byl vůči nám během první půle cítit velký respekt si dokráčeli k pohodlnému vítězství.