FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Klubový nábor přivedl na Bouchalky na 340 malých fotbalistů!

Zvětšit

Téměř 340 chlapců a dívek dorazilo na fotbalový nábor, který toto úterý a čtvrtek 26. května pořádal fotbalový klub ve Žďáře nad Sázavou. Klubové nábory, které probíhají v měsících květnu a září jsou hlavně vítány ve žďárských školkách.

V úterý 24. května uspořádal klub FC Žďas Žďár nad Sázavou nábor dětí do fotbalového oddílu. Akci jsme nejprve uspořádali a propagovali ve školkách po celém Žďáře nad Sázavou. Na samotnou akci dorazilo 300 dětí ze sedmi žďárských mateřských škol. Pro děti bylo připraveno čtrnáct stanovišť, na kterých vypomáhali naši klubový hráči z mladšího dorostu, hráči mužů a klubový trenéři. Zde si kluci a holky mohly vyzkoušet cvičení zaměřené na pohybové aktivity, sílu, rychlost a koordinaci. Na dalších stanovištích si pak mohly zahrát fotbal a vstřelit i svůj první gól.Na závěr celé akce byla pro každého malého fotbalistu a fotbalistku připravena malá sladkost a občerstvení. Domů si také všichni odnesli letáčky a kontakt na další čtvrteční akci.

Ve čtvrtek odpoledne pak akce dále pokračovala a přivedla k nám do klubu dalších 40 budoucích fotbalistů. I oni si vyzkoušeli poprvé kopnout do míče a vyzkoušeli si mnoho dovedností. Teď už se těšíme, jak si najdou i s rodiči cestu k nám do fotbalového klubu a na fotbalové trávníky.

VIDEO Z NÁBORU: https://youtu.be/-UiRW5edzsM

Ohlasy ze školek na naši akci:

https://www.mszdar.cz/novinky/den-s-fotbalem

https://www.mszdar.cz/novinky/sportovniho-dopoledne-na-bouchalkach

https://www.mszdar.cz/novinky/fotbalove-dopoledne

https://www.mszdar.cz/novinky/berusky-sportuji

Fotky z náboru zde:

https://www.instagram.com/p/Cd8Qem4I4qu/

https://www.instagram.com/p/Cd8Q2f9I3fY/

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=fczdar&set=a.458895322706276

 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR