FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Klára Fialová a Nikola Smejkalová reprezentovaly OFS Žďár n.S.!

Zvětšit

Výběr WU13 reprezentace OFS Žďár nad Sázavou na turnaji okresních výběrů KFS Vysočina reprezentovaly z našeho oddílu FC Žďas dvě hráčky WU12 Nikola Smejkalová a Klára Fialová. Gratulujume holkám k nominaci, která bude zajisté motivací do jejich další tréninkové činnosti.

Turnaj se odehrál ve čtvrtek 12. května 2022 na fotbalovém hřišti TJ Sokol Stařeč (okres Třebíč). Děvčata se na turnaji vůbec neztratila a ač patřila věkově k nejmladším okresním výběrům, tak předvedla velmi dobré výkony. Výsledné páté místo mohlo být úspěšnější, být lepšího zakončení vyložených šancí.Jeden zápas se holkám podařil vyhrát a ve třech zápasech inkasovali rozhodující branky až v samém závěru. Jen vítězný tým celého turnaje OFS Jihlava byl od začátku zápasu nad jejich síly. Ze 14 členného týmu nebude moci hrát příští sezónu tento turnaj jen jedna hráčka, a tak se jistě nabyté zkušenosti tohoto výběru promítmou v příštím roce.

Výsledky okresního výběru Žďár n.S.

OFS Znojmo  1:0

OFS Pelhřimov 0:3

OFS Třebíč 3:6

OFS Jihlava  1:5

OFS H.Brod 0:2

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 Břeclav

      Neděle|25.9.2022

      15.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodopravaSSPORT

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR