Junioři - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Junioři

BÉČKO MUŽŮ ROZHODLO PROTI PACOVU V PRVNÍM POLOČASE!

Žďárská rezerva sehrála v sobotu 15. října další domácí mistrovské utkání proti Pacovu. Po vyhrané první půli 70 diváků ve druhém poločase branku nevidělo a tak všechny body nakonec zůstaly v domácím prostředí.

Přečíst celý článek >>


Sézóna 2023-24

Přečíst celý článek >>


MALETOVU ČTYŘGÓLOVOU SHOW ODNESLA BENFIKA!

V neděli 16. dubna se v 18.kole I.A třídy představilo naše béčko v Třebíči s místním HFK. Zápas rozhodl čtyřmi góly domáci sniper Vladimír Maleta, který se v obou poločasech trefil dvakrát do sítě brankáře Šenkýře.

 

Přečíst celý článek >>


BÉČKO NADĚLILO BEDŘICHOVU TŘI BRANKY!

Zvětšit
V sobotu 8. dubna se v zápase I.A třídy rozhodovalo v konci obou poločasů. V prvním poločase branka do šatny Tomáše Peňáze nasměrovala Benfiku ke třem bodům, které potvrdily ve druhém poločase dva střídající hráči Přibyl a Viliš!

 

 


 

Přečíst celý článek >>


OKRESNÍ DERBY BÉČEK ROZHODL VILIŠ!

Zvětšit

Žďárská rezerva sehrála v sobotu 1. dubna první jarní domácí mistrovské utkání proti rezervě Velké Bíteše. Po prohrané první půli přišla v závěru zápasu dokonalá otočka a všechny body nakonec zůstaly v domácím prostředí.

Přečíst celý článek >>


BENFIKA UKONČILA PODZIM VÍTĚZSTVÍM!

Žďárská rezerva sehrála v sobotu 5. listopadu poslední mistrovské utkání před vypuknutím zimní přestávky. Nedvědice se sice v prvním poločase snažila, ale nakonec odešla o tři branky poražena.

Přečíst celý článek >>


BÉČKO MUŽŮ VYHRÁLO PO HATTRICKU FRIEBA!

V 7.kole I.A třídy si naše juniorka zajela pro tři body do Velkého Beranova, kde hattrickem úřadoval v prvním poločase neudržitelný Frieb.

Přečíst celý článek >>


Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR