Jihlava jasně vyhrála! - Mladší žáci U13 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Jihlava jasně vyhrála!

Ve čtvrtek 11. června sehrála U13 mladších žáků další přípravný zápas s týmem Jihlavy.

FC ŽĎAS ŽĎÁR - VYSOČINA JIHLAVA 2:21(0:5,0:6,2:10)

Sestava:  Pešek, Smejkalová, Promberger, Krahula, Vaverka, Chmelíček, Košík, Čížek, Dvořák, Starý, Prokůpek, Jurek, Sedlák,Havlík, Kučka.

Branky: Chmelíček, Vaverka

Hodnocení trenéra:

Utkání proti týmu Jihlavy jsme hráli v první třetině do 28. minuty velice dobře v pohybu a nasazení, když jsme prohrávali 0:3. Do šatny nám ale soupeř ještě přidal další dvě slepené branky. Druhá třetina již tolik nasazení z naší strany nepřinesla a prohráli jsme tuto část hry 0:6. Do poslední třetiny jsme prostřídali sestavu na několika postech, ale paradoxně jsme po celkem dobré hře inkasovali nejvíce branek.Utkání nám opět ukázalo, že nás čeká ve všech činnostech spoustu práce, která bude potřebovat hodně trpělivosti.