FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

HUMPOLEC SI ODVEZL Z BOUCHALEK PŘEKVAPIVÝ BOD!

V pátek 26. května jsme v domácím prostředí přivítali v krajském derby Humpolec. Po vedoucí brance kanonýra Šerého se dokázali prosadit i hosté a utkání tak skončilo nečekanou dělbou bodů.

ŽĎÁR N.S. - HUMPOLEC 1:1(1:1)

Rozhodčí: Mayer  ŽK: 1:4 ČK: 0:0  Diváci: 160  Poločas: 1:1. Branky: 5.Šerý - 27.Pešek
FC Žďas Žďár n. S.: Jícha - Novotný(68.M.Srnský), Vitásek,Trojánek, Vokoun - Nedvěd, Sodomka,Severa, Švoma - Henzl, Šerý

V utkání poprvé zahrozili ve 4. minutě hosté, ale velkou šanci nejprve vychytal pádem pod nohy Jícha, aby odražený míč na vápně napálil vysoko nad hostující kapitán Šerý. V 5. minutě už se skóre měnilo. To domácí kanonýr Šerý dorazil vyražený míč brankářem Křížem do branky - 1:0. V 10. minutě hosté zahrávali přímý kop, ale střela z 30 metrů jen protáhla Jíchu, který míč vyrazil na roh.V 16. minutě zahrozili domácí, ale míč který prošel na malé vápno trefil Sodomka jen boční konstrukci branky.Ve 27. minutě hosté využili míč nakopnutý za obranu a Pešek z hranice vápna obstřelil Jíchu - 1:1. V 39. minutě se dostal míč až na malé vápno na nabíhajícího Trojánka, který se ale dostal blízko před brankáře a toho nedokázal obstřelit.Poločas tak skončil remízou 1:1.

Druhý poločas již moc krásy nepřinesl. Hrálo se mezi vápny a tak první vážnou šanci domácích po přetaženém centru v 83. minutě hlavou nezakončil Šerý. Stejně se nevedlo ani v 85. minutě hostům, když jejich velkou šanci vychytal nohou Jícha. Utkání se tak skončilo nečekanou,ale spravedlivou remízou 1:1.

Video sestřih zápasu: https://youtu.be/RThsXUIfIhw

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR