FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Hodnocení podzimní sezóny starší žáci U15

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U15 starších žáků, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O zhodnocení jsme požádali Davida Krejčího.

U15 – starší žáci

Trenér: Krejčí David

Tabulka MSDŽ  skupina D:  6. místo - 13 5 3 5  18 bodů  32:38

Hodnocení sezóny podzimní části:

Letní příprava nám vlivem dovolených, táborů, apod. absolutně nevyšla. Tréninkový proces jsme museli spojit společně s U14. Ve značně nekompletním složení jsme i nastoupili do úvodního mistrovského utkání, poté se již ale tým stabilizoval, dotrénovalo se a vypadalo to na lepší časy. To se také potvrdilo, v tu dobu jsme udělali šňůru 13-ti bodů a v jednu chvíli tak hráli i o úplné čelo tabulky. Nutno ale podotknout, že body jsme v tu dobu udělali s týmy, které jsou momentálně tabulkově za námi. Poté byl ale los nemilosrdný, v tříkolovém systému nás do konce podzimu čekaly jen top divizní týmy. Pro každého jsme sice dokázali být nepříjemným soupeřem, ale výsledkově jsme tato utkání leckdy jen těsným rozdílem nezvládali.Soutěž je ale letos velmi vyrovnaná, porazit může každý každého. Mezi jednotlivými týmy nejsou extra velké rozdíly.

Nejvydařenější zápas podzimu:

Určitě ten poslední s Vyškovem (4:1). Skvělý týmový výkon jsme předvedli v Kroměříži (výhra 2:0) a svoji cenu má také bod s Líšní, která už má na čele slušný náskok. V 10. minutě za stavu 0:3 jsme byli zralí na ledacos, rozhodně ne konečný výsledek 3:3

Nejhorší zápas podzimu:

Výbuch na Spartě (9:2). Naštěstí se jednalo o ojedinělý výpadek.

Nejlepší hráči:

Každý z kluků má pro tým svoji roli. Jeden bez druhého by se neobešli.

Střelci

7 – Boháček

6 – Promberger

5 – Zych

4 – Dočekal, Chmelíček

3 – Svoboda

2 – Stránský

1 – Havelka, Vaverka

Kdy zahájíte přípravu na jarní sezónu?

Po skončení podzimní části soutěže budeme pokračovat v tréninku i přátelských utkání do poloviny prosince. Jarní přípravu zahájíme úvodním tréninkem 9.1. Hned několik kluků si svými výkony řeklo o zařazení do zimní přípravy U17. Z důvodu menšího počtu hráčů tak zimní přípravu opět spojíme společně s U14. Co se týká přípravných utkání, tak nás čekají čtyři. Těšíme se na novou konfrontaci s divizními týmy z Čech. (Slavia H. Králové, Svitavy, FK Orlicko a V. Mýto)

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 Humpolec

      Pátek|26.5.2023

      18.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR