FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Hodnocení podzimní sezóny starší žáci U15

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U15 starších žáků, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O zhodnocení jsme požádali Davida Krejčího.

U15 – starší žáci

Trenér: Krejčí David

Tabulka MSDŽ  skupina D:  9. místo - 8 1 0 7  3 body  12:42

Hodnocení podzimní sezóny:

Přípravu jsme zahájili úvodním tréninkem 20.7. Ještě před zahájením podzimních mistrovských utkání jsme odehráli tři přípravné duely. V období prázdnin jsme trochu bojovali se slabší účastí, ale tak je to všude. Ve všech prázdninových utkáních nás doplňovali kluci z U14, za což jim patří dík! Se začátkem školního roku se tým začal stabilizovat a tak jsme během září mohli absolvovat čtyřdenní kemp ve Štokách u Jihlavy.

Co se týká tréninkového a zápasového procesu. Něco se dařilo méně, něco více. Důležité však je, že kluci mají chuť se zlepšovat, tréninky je snad baví a všechny nás mrzí jak se situace s nemocí vyvinula. Mohu mluvit za všechny, už se všichni těšíme zpět na trávníky.

Co se týká soutěže. Tam přezimujeme na 9. místě se třemi body na kontě, bilancí 1 0 7 a hodně pasivním skóre 12:42. Toto však není určující, cíle máme nastavené maličko jinak. Jedná se o velmi náročnou soutěž, kde neexistuje jednoduchého soupeře a každý zápas má svou kvalitu. Za to jsem velmi rád a pro kluky je to velká škola.

Mám totiž velké zkušenosti z krajského přeboru, nevím jak je to tam teď, ale tam to byla soutěž o dvou, max. třech týmech, se kterými si kvalitně zahrajete. Zbytek utkání se vší úctou vždy se jednalo pouze o otázku konečného skóre. Takže i když se nám až tolik výsledkově nedařilo, rozhodně jsem rád za divizní úroveň.

 

Nejvydařenější zápas podzimní sezóny?

Určitě poslední utkání v Boskovicích. Sice jsme tam domácím body darovali (prohra 4:3), ale s předvedeným výkonem, přístupem, zodpovědností atd. jsme mohli být velmi spokojeni. Takovým způsobem se chceme prezentovat v dlouhodobém měřítku a pokud na toto navážeme, určitě to přinese své ovoce.

 

Nejhorší zápas podzimní sezony?

Domácí zápas s brněnskou Spartou (1:8). Tehdy se nám nedařilo vůbec nic.

 

Nejlepší hráči?

Vždy nerad na tuto otázku odpovídám. Jednoznačně každý z těch kluků má pro tým svůj přínos, a jeden bez druhého by fungovat nemohli. Je ale na místě zmínit kapitána Lukáše Mikiška. Jde příkladem jak na hřišti, tak mimo na něj.

 

Přehled střelců branek za podzim:

3 – Mikišek

2 – Mihok, Toman

1 – Holec, Šerejch, Sklenář, Polívka, Blažíček

 

Přehled počtu odehraných zápasů hráčů za podzim:

8 – Vokoun, Mikišek, Toman, Pojmon, Holec, Polívka, Toman, Šerejch

7 – Sklenář, Tůna, Hendrich

6 – Mihok, Vavřínek

5 – Humlíček, Blažíček, Hladík

 

Činnost klubu byla přerušena 21.října. Jak probíhá tréninkové udržování hráčů?

Prakticky ihned po přerušení činnosti kluci obdrželi individuální plány, které vlastně plní doteď i když v menší míře. Probíhá také pravidelná kontrola jejich plnění, ale nebudeme si nic nalhávat, zde to žádná sláva rozhodně není. Holt někdo je v tomto ohledu plně svědomitý, někdo méně a někdo bohužel vůbec.

 

Pokud se od Nového roku znovu rozběhne tréninkový proces, jaký je Váš program přípravy?

V první řadě věřím, že ještě před vánočními svátky situace dovolí nějaký sraz. Jde mi o to, abychom se po dlouhé době opět viděli a také abychom si ověřili, zdali je míč stále kulatý. Po Novém roce bychom měli mít opět 3x týdně tréninky, z toho dvakrát na hřišti a jednou bychom se věnovali jiným aktivitám (tabata, judo, squash, běžky,…). Před velikou porcí jarních soutěžních utkání (19 zbývá) také zcela jistě odehrajeme v menší míře pár přípravných zápasů. Uvidíme také jaká bude situace s halovými turnaji, 1-2 bychom také měli absolvovat.

Děkuji za rozhovor

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 

 Nová sezóna

      Neděle |1.8.2021

      17.30

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšitZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL