FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Hodnocení podzimní sezóny starší dorost U19

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U19 staršího dorostu, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O zhodnocení jsme požádali Josefa Chmelíka.

U19 – starší dorost

Trenér Chmelík Josef - asistent Pátek Lubomír

Tabulka MSDD - skupina D:  12. místo - 7 1 0 6   3 body  8:30

Tabulka I. třída skupina B: 4. místo - 7-4-0-3 12 bodů  19:20

Hodnocení podzimní sezóny:

Bohužel podzimní část sezony nemůžeme hodnotit kladně. Letní přípravu, kterou jsme zahájili 20.7. v domácím prostředí se zúčastňovalo 19 kluků ročníku 2002 a 03.  Vítězně jsme odehráli   tři přípravná utkání ( muži Rozsochy, Boskovice, V. Mýto).
 
V  mistrovských utkáních se nám  ale nedařilo. Jediné vítězství ze sedmí  zápasů a reálná hrozba sestupu má několik příčin.Jednou z nich je velká marodka. I přes široký kádr jsme v několika zápasech postrádali  vinou zranění či karantény mnoho hráčů. V Břeclavi jsme museli použít i hráče z U17. Další z příčin je velké množství individuálních chyb. Prakticky v každém utkání jsme vyrobili individuální hrubku ( hrubky), která více či méně ovlivnila  celý zápas.
 
Nejvydařenější zápas sezóny( podzimu): 
Podle mě jsme nejlepší výkon  podali v prvním poločase v Jihlavě. Disciplinovaná hra našeho týmu nedovolovala domácímu týmu si vytvořit šance, naopak rychlým přechodem do útoku jsme si několik tutovek vytvořili my. Samozřejmě kladně hodnotím i  otočení výsledku z 3:1 na 4:5 v Břeclavi.
 
 Nejhorší zápas sezony( podzimu):
Jednoznačně doma s Pelhřimovem ( 0:2)
 
 Nejlepší hráč:
Bohužel nemáme momentálně v mužstvu leadera, který by vzal na sebe odpovědnost a svým přístupem v tréninku i zápase strhl mužstvo k lepším výkonům.
 
 Přehled střelců branek za podzim(sezónu):
4x   Lhoták
2x Požár
1x Bureš, Otava.
 
Činnost klubu byla přerušena 21.října. Jak probíhá tréninkové udržování hráčů?
Klukům jsme poslali videa k individuálním tréninkům, které by měli absolvovat 3x týdně. Dále jsme každému nabídli i individuální trénink na činnost, ve které se chce zlepšit. Bohužel zpětná vazba je nulová. Další nabídkou nás trenérů je osobní individuální trénink s hráči v jejich prostředí. Kluci si musí uvědomit , že fotbal dělají pro sebe a dokázat  převzít část zodpovědnosti za přípravu na sebe.
 
Pokud se od Nového roku znovu rozběhne tréninkový proces, jaký je Váš program přípravy?
Moc bychom si přáli, aby byla možnost, třeba i v menším počtu trénovat už dříve. Jak jen to bude možné začneme s přípravou na jarní část sezony ,která jak doufáme bude mnohem lepší.
 
Závěrem děkuji trenérům dospělých.
Jsem moc rád, že trenéři A i B mužstva dospělých  umožnují našim klukům společné tréninky, a že kluky zařazují do dospělých zápasů. Pro kluky je to výborná příležitost a motivace.
Všem přeji pevné zdraví
 
Děkuji za rozhovor

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 

 Nová sezóna

      Neděle |1.8.2021

      17.30

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšitZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL