FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Hodnocení podzimní sezóny školička

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení jednotlivých mládežnických mužstev. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým začínajících nejmenších fotbalistů - školičky U6 + U7. O zhodnocení jsme požádali Miloše Čecha.

V podzimní části sezóny jsme se scházeli 2x týdně kategorie U6 +U7.Trenéři Miloš Čech, Víťa Vondráček, Jan Mašek, Roman Halamka, Tomáš Hajný. Cílem tréninků bylo naučit se hlavně fotbalové základy – přihrávka, střelba, zpracování a vedení míče. Zkoušeli jsme i některé jednoduché atletické a gymnastické prvky a koordinační cvičení. Závěry tréninků byly vždy věnovány hře, která kluky baví a ve které se učí uplatňovat to, co se předtím naučili.

Úroveň fotbalových dovedností jednotlivých hráčů je různá. Někteří již chodili hrát fotbal v loňském roce, některé školí doma starší sourozenci, někteří jsou od přírody nadaní, a ti mají tak trochu náskok. Jiní jsou začátečníci, kteří zatím nemají moc fotbalových zkušeností, ale pravidelným trénováním a snahou mohou (a také to někdy dělají) dohonit ty ostatní.

Hráči většinou přistupují k tréninku odpovědně, s ohledem na své fyzické i psychické možnosti se poctivě snaží plnit zadané úkoly. Myslím, že při pravidelné tréninkové činnosti budou brzy vidět jejich znatelné dovednostní pokroky.

Děkuji za rozhovor

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 

 Nová sezóna

      Neděle |1.8.2021

      17.30

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšitZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL