FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Hodnocení podzimní sezóny mladší žáci U12

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U12 mladších žáků, hrajíci nejvyšší žákovskou soutěž na Moravě. O hodnocení jsme požádali Michala Skalníka.

U12 – mladší žáci

Trenér Skalník Michal - asistent Martaus František

Tabulka SpSM - JIH:  15. místo - 15 3 0 12  9 bodů  32:168

Hodnocení podzimní sezóny:

První společný půlrok byl pro nás seznamovací, do kádru přišlo hodně nových hráčů a nějakou chvíli nám trvalo, než jsme se poznali a pochopili jak chceme hrát. Během podzimu jsme rozvíjeli především práci s balonem, ve které se spoustu našich hráčů zlepšilo. Učili jsme se držet si posty v zápasech a hrát kolektivně jako tým. Přes zimu zapracujeme na pohybu a budeme pokračovat v práci s balonem, začneme se učit atletickou abecedu a dál pracovat na naší hře. Nejlepší utkání jsme odehráli proti Líšni, kde jsme zvítězili 2 : 3 ( 1 : 2 ) po brankách Zedníčka, Svobody a Šika. Další vítězství jsme si připsali v domácích zápasech s celky Vyškova a Prostějova.Nejlepším hráčem a zároveň nejlepší střelcem týmu byl Vítek Svoboda ( 9 branek ).

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR