FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Hodnocení podzimní sezóny mladší žáci U12

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U12 mladších žáků, hrajíci nejvyšší žákovskou soutěž na Moravě. O zhodnocení jsme požádali Radima Chmelíčka.

U12 – mladší žáci

Trenér Chmelíček Radim - asistent Staněk Petr

Tabulka SpSM - JIH:  11. místo - 9 2 1 6  7 bodů  50:71

Tabulka Okresní přebor: 1. místo - 6-6-0-0 18 bodů  39:8

Hodnocení podzimní sezóny:

Před zahájením podzimní části sezóny jsme skládali dohromady úplně nový tým, kdy k nám přišli nový kluci a také jsme zapracovávali do týmu některé naše kluky z ročníku 2010. Dále jsme se pro tuto sezónu rozhodli kromě Ligy SpSM-JIH přihlásit také Okresní přebor mladších žáků z důvodu vytížení všech hráčů ( společně s U13). Celkově můžeme být určitě spokojeni s přístupem k tréninku, kluci měli od konce prázdnin velice dobrou účast a ve většině tréninků všichni pracovali se zaujetím. Co se týče zápasů Ligy SpSM, tak tady jsme se hlavně potýkali s produktivitou, s proměňováním našich šancí, kterých jsme si dokázali v zápase vytvořit dostatek. Naopak hodně jednoduché branky jsme inkasovali. Taky musíme sportovně uznat, že prostě v některých zápasech byl soupeř lepší, což jen potvrzuje obrovskou kvalitu soutěže. Osobně jsme moc rádi, že se naši kluci můžou každý víkend potkávat s těmi nejlepšími a zároveň jsme přesvědčený, že naše mužstvo má potenciál, který se budeme snažit společně posunout. Co se týče zápasů Okresního přeboru, tak tady to splnilo myšlenku vytížení a odpovídající minutáže všech hráčů za víkend. 

Nejvydařenější zápas sezóny( podzimu): 

Z našeho pohledu to bylo utkání v Jihlavě. Přestože jsme prohráli, tak kluci utkání odmakali a předvedli i velice kvalitní výkon po fotbalové stránce. Moc pěkný utkání jsme také odehráli doma s Kroměříží, kde jsme otáčeli nepříznivý vývoj.

Nejhorší zápas sezony( podzimu): 

Určitě utkání v Líšni. Bohužel zde se nám to vůbec nepovedlo, bylo to, jak se říká „ bez srdíčka „.

Nejlepší hráči: 

Samozřejmě víme, komu se podzim povedl více a komu méně, ale jmenovat nebudeme. Každý hráč má svoji roli v týmu! Důležité je, aby kluci sami věděli a pochopili, že musí na sobě pořád pracovat!

Přehled střelců branek za podzim(sezónu): 

Liga SpSM-JIH

19 - Havlík 

13 - Jašek 

5 - Chroustovský 

4 - Prokůpek, Svoboda

2 - Irovský 

1 - Fiala, Had, Toman

Okresní přebor 

8 - Toman

2 - Odvárka, Chroustovský, Krajíc 

1 - Staněk 

 

Přehled počtu odehraných zápasů hráčů za podzim(sezónu): 

Liga SpSM-JIH

9 - Staněk, Irovský, Teplý, Svoboda, Jašek, Havlík

8 - Chroustovský, Odvárka, Had

6 - Fiala

5 - Toman

4 - Krajíc, Navrátil, Michut

3 - Prokůpek

2 - Šik

1 - Kotík

Okresní přebor

4 - Krajíc, Toman

3 - Šik

2 - Odvárka, Minárik

1 - Staněk, Chroustovský, Sláma 

Činnost klubu byla přerušena 21.října. Jak probíhá tréninkové udržování hráčů?(kdo chce vyplní)

Fungujeme formou zasílání individuálních tréninkových plánů a plnění domácích úkolů, které mají kluci stanoveny i v běžném tréninkovém procesu. Jako zpětnou vazbu nám kluci posílají vyplněnou tabulku, co se jim podařilo splnit. Ukazuje nám to, že k ideálu to má daleko. Proto věříme, že od 23.11.2020 dojde k možnému uvolnění některých opatření a ihned spustíme společný tréninkový proces do 18.12.2020. 

Pokud se od Nového roku znovu rozběhne tréninkový proces, jaký je Váš program přípravy?

Chtěli bychom trénovat hned od 4.1.2021 týdně 2x na UMT a 1x Active club ( tabata, judo, aerobic, atd...). Pokud nebude možný využívat vnitřní prostory, tak budeme chodit 3x týdně na UMT a chtěli bychom sehrát minimálně 4 přátelský utkání. Samozřejmě vše budeme případně upravovat dle epidemiologické situace. 

Za trenérský tým chceme určitě poděkovat rodičům za spolupráci. I přes aktuální situaci, která není jednoduchá, jsme vnímali jejich podporu, vždy si dokázali vše zařídit tak, aby kluci byli na tréninku a na utkání, což je pozitivní. 

Děkuji za rozhovor

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 

 Nová sezóna

      Neděle |1.8.2021

      17.30

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšitZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL