FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Hodnocení podzimní sezóny mladší přípravka U8

Přinášíme vám hodnocení jednotlivých mládežnických mužstev. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým mladší přípravky U8. O hodnocení jsme požádali Jaroslava Litochleba.

Trenéři: Jaroslav Litochleb, David Halamka,Tomáš Peňáz

Uplynulou sezónu z pohledu nás trenérů hodnotíme velmi kladně, jak vysledkově zvládnuté zápasy, tak hlavně nadšení a chuť našich malých fotbalistů. Náš ročník U8 nastupoval převážně  v okresní soutěži,  kde pouze dva týmy byly nad naše síly. Zúčastnili jsme se několika turnajů s dobrými výsledky, což je u začínajícich fotbalistů velmi pozitivní. To potvrzuje i postup do celorepublikového finále Planeo cupu. Jediné, co nám dělá vrásky na čele, je šířka kádru, kterou se budeme společně s vedením FC Žďas snažit doplnit o další fotbalisty. Na závěr patří velké poděkování rodičům, kteří nám v průběhu sezóny pomáhali, děti vozili na tréninky,  zápasy a turnaje.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 STARÁ ŘÍŠE

     Neděle|8.10.2023

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR