FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Hodnocení podzimní sezóny mladší dorost U17

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U17 mladšího dorostu, hrající Moravskoslezskou divizi. O hodnocení jsme požádali Tomáše Litochleba.

U17 – mladší dorost

Trenér: Balcar Stanislav - asistent Litochleb Tomáš, Fiala Jiří

Tabulka MSDD - skupina D:  4. místo - 15 11 0 4 33 bodů  61:20

Hodnocení podzimní sezóny:

S podzimní částí jsme velmi spokojení, jak výsledkově, tak především s herním projevem. Přes úvodní nešťastnou prohru, kluci dobře pracovali a praktikovali převážně útočnou hru se snahou vstřelit co nejvíce branek (průměr 4 branky na zápas). I přesto patříme do TOP 3 s počtem obdržených branek (1,3 branky). V žádném utkání nebyl výsledkový ani herní výbuch. Soutěž má cca 7 kvalitních týmů, se kterými i naše utkání měla svou kvalitu. Bohužel i týmy které momentálně mají ročníkové problémy a je to na výsledcích a hře znát. Pozitivem je, že se nám podařilo měnit i herní rozestavení z nejčastěji používaného 4:4:2 na 4:5:1 či 3:4:3 a to i v průběhu utkání. Přes zimní přípravu se budeme zaměřovat na silovou stránku, komunikaci hráčů během hry a pod tlakem, kontrolu prostoru před převzetím míče a zajišťovaní prostorů.

Nejvydařenější zápas podzimu: 

Doma s Hodonínem a Třebíčí, venku: v Líšni

Nejhorší zápas podzimu: 

Na ČAFC Židenice

Přehled střelců branek za podzim: 

16x Suský, 11x Šikula, 10x Baxant

Přehled počtu odehraných zápasů hráčů za podzim: 

15x(všechny) Balcar, Mach, Pelikán, Prudík

Děkuji za rozhovor

 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 V.Bíteš

      Neděle|26.3.2023

      15.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodopravaSSPORT

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR