FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Hodnocení podzimní sezóny mladší dorost U17

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U17 mladšího dorostu, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O hodnocení jsme požádali Tomáše Litochleba.

U17 – mladší dorost

Trenér Balcar Stanislav - asistent Litochleb Tomáš, Fiala Jiří

Tabulka MSDD - skupina D:  7. místo - 15 8 0 7 24 bodů  56:44

Hodnocení podzimní části:

Po nevydařeném vstupu do soutěže, jsme se od poloviny září výsledkově chytli a přišla serie 6 výher. Bohužel závěr podzimu a 4 porážky nás vrátili do středu tabulky. Doplatili jsme na nedobrý tréninkový přístup, výsledkové uspokojení a rotaci hráčů.

Nejvydařenější zápas podzimu:

Za nás trenéry dvě utkání. První v Hodoníně, kdy jsme odvedli neskutečně bojovný výkon a v 11 lidech, kteří nebyli úplně fit, jsme domácí prostě zaskočili a odvezli si zaslouženě 3 body. Druhé utkání byl domácí zápas se Spartou Brno, kdy soupeř podal velmi dobrý výkon a né náhodou je na druhém místě tabulky.

Nejhorší zápas podzimu:

Utkání v Kroměříži - nejvíce odevzdaný výkon za dobu co se pohybuji v kategorii U17.

Nejlepší hráči :

Fotbal je týmový sport a to jsme chtěli po hráčích celý podzim - upozadit individuální touhy a upřednostnit potřeby týmu či klubu. Klíčový hráč pro nás byl během podzimu Polívka (13 branek). Velmi dobrá utkání zahráli i Hendrich, Vaverka (9 branek), Síč , Semeniuk - kteří si řekli i o nominaci do U19.

Přehled počtu odehraných zápasů hráčů za podzim:

Hendrich 1296minut, Vaverka 1286 minut, Síč 1201 minut. Každý hráč, který byl na utkání připraven, vždy dostal možnost přesvědčit o svých kvalitách.

Kdy zahájíte přípravu na jarní sezónu?

Přípravu zahájíme 12.1.2023 a rádi bychom odehráli min. 5 přípravných utkání. K tomu ovšem potřebujeme zlepšit tréninkovou účast našich hráčů, to je hlavní plán na zimní přípravné období. Bez toho se nebudeme posouvat v dovednostech, které potřebujeme (silová přípravenost, zajišťování prostoru, represink)

Závěrem bychom chtěli poděkovat rodičům, vedení klubu, sponzorům, hráčům a trenérům kategorie U15, hráčům a trenérům U19, našim rodinám, fanouškům žďárského fotbalu, za podporu během roku 2022. Přejeme všem krásné Vánoce a úspěšný rok 2023 nejen na fotbalových trávnicích.

 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 Humpolec

      Pátek|26.5.2023

      18.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR