Hlinsko rozhodlo ve druhé půli! - Starší žáci U14 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Hlinsko rozhodlo ve druhé půli!

V sobotu 6.června přivítala žákovská U14 v domácím prostředí na Bouchalkách FC Hlinsko jako první ze tří přátelských utkání, které má v plánu absolvovat po dlouhé vynucené přestávce související s pandemií covid-19.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S - FC HLINSKO  2:6 (2:2)
Hrálo se na velkém hřišti 10+1 s průběžně střídajícími hráči. Hosté se v úvodu zápasu ujali vedení, které se nám podařilo otočit dvěma brankami Boháčka a Hanuse ve 20. a 30. minutě. Soupeři se podařilo  srovnat stav utkání na konci první poloviny.

Do druhé části zápasu nastoupili naši kluci se záměnou herních postů s cílem získání zkušeností pro případné rotování hráčů. Bohužel v tomto poločase se nám nepodařilo vsítit žádnou branku. Soupeř byl úspěšnější, dal čtyři, takže celkově zvítězil 6:2. Kluci zápas na velkém hřišti odmakali, pracovali s věcmi, které trénujeme v týdnu a tak toto přípravné utkání s kvalitním soupeřem hodnotíme pozitivně.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 

 ŽDÍREC N.D

      Neděle |14.3.2021

      14.30

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšitZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL