Historie FC Žďas - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Historie FC Žďas

Historie FC Žďas

Ohlédnutí za stoletým fungováním fotbalového oddílu Žďasu budeme postupně doplňovat v textu, tak i v přiložených fotografiích. V popisu pod fotkou jsou vždy okomentovány situace. Někdy ovšem chybý popis roku ve kterém je foceno. Kdo by chtěl může tyto údaje doplnit popřípadě zaslat i další fotografie na meil:  prochy1704@seznam.cz.

Přečíst celý článek >>


Historie FC Žďas mládež

Ohlédnutí za stoletým fungováním fotbalového oddílu Žďasu v přiložených fotografiích. V popisu pod fotkou jsou vždy okomenovány situace. Někdy ovšem chybý popis roku ve kterém je foceno. Kdo by chtěl může tyto údaje doplnit popřípadě zaslat i další fotografie na meil:  prochy1704@seznam.cz.

Přečíst celý článek >>


Český pohár v historii FC Žďas

V historii účasti v českém poháru se fotbalisté FC Žďas představili celkem ve 28. ročnících. Největšího úspěchu dosáhli hned ve svém premiérovém ročníku 1983/84, kdy se probojovali až do pátého kola mezi 32 nejlepších českých celků.

Přečíst celý článek >>


Fotbalisté Žďáru za čtyři roky z I.A třídy až do II.národní ligy

Postup vybojovaný v posledním kole ročníku 1982-83 znamenal tehdejší nejvýznamnější událost ve více jak šedesátileté historii žďárské kopané. Fotbalisté z Vysočiny vybojovali prvenství v C – skupině Divize jako nováček soutěže.

Přečíst celý článek >>


Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 

 ŽDÍREC N.D

      Neděle |14.3.2021

      14.30

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšitZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL