FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

FC ŽĎAS POMÁHÁ!

Zvětšit

Klub FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou společně s Nadací BJP Foundation pořádá sbírku stolních her pro Masarykův onkologický ústav Brno.

Dobrý den,
náš klub FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou společně s Nadací BJP Foundation (http://www.nadacebjp.cz) pořádá sbírku stolních her pro Masarykův onkologický ústav Brno. Hry budou sloužit dětem v jejich nové knihobudce a herně. Masarykův onkologický ústav slouží primárně pro dospělé pacienty, ale několikrát do roka k nim jezdí skupina cca. 50 dětí. Nemocnice se proto rozhodla vytvořit jim jejich prostor.
V příloze naleznete seznam her(odkaz STOLNÍ HRY na webu na konci článku https://www.fczdas.cz/fc-zdas-pomaha-uvod-str-2-1-0.html...), který je doplněný orientačními cenami.
Pokud se rozhodnete s námi pomáhat, prosím nejdříve zavolejte paní Čechovou, ta vám sdělí, kterou hru by jste měli zakoupit, aby se nesešlo více stejných her.
Věřím, že se nám podaří darovat co nejvíce her a pomoct tím dětem zpříjemnit jejich nelehký pobyt v nemocnici.
Sbírka probíhá do konce ledna 2023.
Po skončení sbírky budou hry předány MOÚ v Brně za přítomnosti pana Radima Chmelíčka.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 Humpolec

      Pátek|26.5.2023

      18.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR