FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Domácí derniéra skončila vítězně!

Zvětšit

V neděli 12. června jsme ve 26. kole moravskoslezské divize D přivítali na Bouchalkách Starou Říši. Poslední domácí zápas sezóny jsme zvládli vítězně, hlavně díky výkonu v prvním poločase.

ŽĎÁR N.S. - STARÁ ŘÍŠE 2:0(2:0)

Rozhodčí: Pospíšil  ŽK: 1:2 ČK: 0:0 Diváci: 235  Poločas: 2:0. Branka:  17. a 28. Šerý
FC Žďas Žďár n. S.: Jícha – Henzl(56.Peňáz),Severa,Fiala,Vokoun - Vitásek,Sodomka,Šerý,Švoma,A.Starý(75.Otava) - O.Starý(88.Novotný)

Po počáteční oťukávané přišla 17. minuta a dlouhý míč si na hranici vápna zpracoval Šerý a křížnou střelou otevřel gólový účet utkání - 1:0. Stejný hráč ve 28. minutě vybojoval na hranici vápna míč a tvrdou ranou doprostřed branky nedal hostujícímu brankáři šanci - 2:0. Do konce poločasu ale již ani jeden z celků branku neohrozil a proto se šlo do kabin za dvougólového domácího vedení.

Druhý poločas začal domácím náporem a ve 48. minutě se objevil po centru Severy na malém vápně Henzl, ale vysoko přestřelil.Poté v 52. minutě postupoval ze strany Šerý, ale jeho střelu na přední tyč vyrazil Dutka. Další samostatný únik si připsal v 55. minutě opět Šerý, ale obstřelil jak brankáře tak branku. Hosté dostali šanci v 63. minutě, ale přímý kop ze 20 metrů Jícha vyrazil. V poslední dvacetiminutovce se domácí dostali do čtyř nadějných příležitostí, ale branku již nevsítili. Poslední domácí zápas sezóny tak skončil našim zaslouženým vítězstvím.

Video z utkání zde: https://youtu.be/KoLXYC5Ow6c

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 Humpolec

      Pátek|26.5.2023

      18.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR