FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

DOKONALÁ OTOČKA ZNAMENALA TŘI BODY!

Zvětšit

V neděli 16. dubna jsme v domácím prostředí přivítali v rámci osmnáctého kola moravskoslezské divize D v derby Ždírec nad Doubravou. V zápase jsme museli smazat dvoubrankové manko a po dokonalém obratu jsme mohli slavit tři body do divizní tabulky.

 ŽĎÁR N.S.  ŽDÍREC N.D. 3:2(2:2)

Rozhodčí: Terber  ŽK: 2:1 ČK: 0:0  Diváci: 277  Poločas: 2:2. Branky: 40. a 72. Šerý, 45. Vitásek - 5.Veselský, 35. Bureš
FC Žďas Žďár n. S.: Jícha - Trojánek, Vitásek,Severa, Vokoun - Nedvěd, Sodomka(89.Novotný),Starý, Švoma - Šerý(80. Fiala), Henzl (85.Srnský David)

Utkání začalo lépe pro hosty a v 5. minutě je po centru z levé strany poslal do vedení Veselský - 0:1.Hosté byli i nadále aktivnější a v 35. minutě se po rohovém kopu trefil pravou nohou k tyči Bureš - 0:2.Domácí však nesložili zbraně a ve 40. minutě se trefil výstavní střelou z rohu vápna do šibenice Šerý - 1:2. Ve 45. minutě bylo vyrovnáno. Rohový kop našel hlavu Vitáska, který se prosadil hlavou - 2:2. Na poločasovou přestávku tak odcházeli spokojenější domácí.

Druhý poločas začali domácí tlakem a hrozili po sérii rohových kopů.Obrana hostů v čele s brankářem Gregorovským byla však dlouho pozorná a se štěstím odolávala..Narůstající tlak domácích nakonec přinesl v 72. minutě zaslouženou odměnu a po vykombinování hostující obrany se míč dostal na hranici vápna k Šerému, který se v takových situacích nemýlí - 3:2. Zbytek zápasu si domácí již pohlídali a mohli tak slavit zasloužené vítězství.

Video ze zápasu: https://youtu.be/5ObNoFD4ga4

Informace z klubového dění dále na: https://www.instagram.com/fczdaszdarnadsazavou/

                                                               https://www.facebook.com/fczdar

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 Humpolec

      Pátek|26.5.2023

      18.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR