Čáslav byla v každé třetině o gól úspěšnější! - Mladší žáci U13 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Čáslav byla v každé třetině o gól úspěšnější!

V pátek 19. června sehráli mladší žáci U13 poslední přípravu s týmem FK Čáslav.

FC ŽĎAS ŽĎÁR - FK ČÁSLAV 3:6(1:2,0:1,2:3)

Začátek zápasu nám vyšel na výbornou a ve 4. minutě se kopala po faulu na Prokůpka penalta, kterou jsme bohužel neproměnili.V 8. minutě to byl soupeř, který šel dvěma góly během několika vteřin do dvougólového vedení. V 15. minutě konečně poprvé naše aktivita slavila úspěch, když se pohotově trefil Sedlák - 1:2. Druhou třetinu jsme pokračovali v zahazování šancí a byl to nakonec soupeř, který vstřelil v 47. minutě jediný gól této části hry. Do poslední třetiny jsme opět vstoupili útočně a během prvních dvou minut jsme trefili dvakrát tyč čáslavské branky. Byl to ale opět soupeř, který v 69. minutě navýšil skóre na třígólový rozdíl. V 74. minutě se již naše gólové prokletí změnilo v gólovou radost, když Vaverka snížil - 2:4. Čáslav ale hned po rozehrání opět skórovala a za další dvě minuty přidala v 77. minutě další branku na 2:6. V 84. minutě zahrávali penaltu také hosté, ale jejich střela do břevna vedla v náš protiútok a střelou do prázdné branky uzavřel skóre zápasu Vaverka - 3:6.Dnešní zápas všichni zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení, záporem bylo neproměňování mnoha vyložených šancí.

Sestava: Pešek - Promberger, Dvořák, Košík, Sedlák, Prokůpek, Krahula, Vaverka, Starý, Smejkalová, Mach, Kučka, Havlík, Zych, Bečvář.