FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Ztracená výhra ve druhém poločase!

Zvětšit

Mladší dorostenci FC Žďas U17 sehráli v sobotu 7. dubna zápas rozdílných poločasů a nakonec si připsali po nadějně rozehraném prvním poločase, jenom jeden bod do divizní tabulky. V ní nadále zůstávají na jedenácté příčce tabulky.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N. S.– KYJOV 2:2 (2:0)

Kyjov, který byl tabulkově postaven výše než my, jsme v první půli zaskočili důraznější hrou a dařila se i kombinace. Domácí tým měl více ze hry, což jsme vyjádřil i gólově. Již v 7. minutě zaběhl Zlesák za obranu hostí a přehodil brankáře. Následně Viliš dvakrát z bezprostřední blízkosti nedokázal dopravit hlavou míč do branky. Právě Viliš ve 30. minutě unikl po křídle a jeho centr zužitkoval Krejčí v gólovou pojistku. Zvýšení měl na noze dvakrát Dvořák, ale jedna střela šla mimo a druhou zlikvidoval brankař. Hosté domácí branku nijak neohrozili.

Ve druhé půli za podpory větru se hosté postupně dostávali do hry a kombinačně Žďár začali přehrávat. V 60. minutě osamocený hráč Kyjova Reiter hlavou snížil. Tlak hostů postupně narůstal i díky zbytečným faulům domácích okolo pokutového území. Jedinou brankovou příležitost Žďáru po samostatném nájezdu Přibyla zlikvidoval brankař Kyjova. Přišla 70. minuta a přímý kop, který hostující Reiter poslal okolo zdi do branky překvapeného Balcara, který předtím již zmařil dvě šance Kyjova. V tu chvíli nastaly obavy, aby se neopakoval scénář z  předchozího zápasu starších dorostenců. Nakonec zápas skončil spravedlivou remízou po zcela rozdílných poločasech.

Sestava : Balcar- Kocour, Klement,  Pelikán, Hobza- Srnský, Mrkvička /50. Titauer/ - Viliš, Krejčí /41. Přibyl/, Dvořák - Zlesák

Příští mistrovský zápas zajíždí dorostenci v neděli 15. dubna do Znojma, kde se utkají s místním béčkem.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL