FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Zimní příprava zahájena!

Po necelé dvouměsíční přestávce skončil po podzimu druhému celku divizní tabulky FC Žďár odpočinek!

Počínaje 9. lednem zahájilo A mužstvo zimní přípravu pod vedením nového trenéra Petra Nedvěda, který převzal kormidlo po Jozefu Vankovi. Další změny v realizačním týmu zůstaly tak, jak byly avizovány již na konci listopadu. Asistentem u týmu bude sportovní manažer klubu Radim Chmelíček a Michal Nepejchal bude mít na starosti brankáře.

Co se týče změn v kádru, u týmu končí Lukáš Jurnečka a Patrik Ločárek, kteří odešli do Počítek. Václav Pohanka se pak na dlouhou dobu přesouvá na listinu zraněných hráčů z důvodu plastiky kolene, která ho čeká začátkem února. K týmu se na přípravu připojila čtveřice talentovaných dorostenců – Ondřej Růžička, Jan Henzl, Stanislav Švoma a Vít Lukáš a z juniorky se pak k áčku přesouvá brankář Tomáš Hajný.

Naše fotbalisty nyní čeká náročný program. Tréninky jsou na programu čtyřikrát týdně a první dvě soboty hráči absolvují také kondiční cvičení. Na programu je celkem sedm přípravných utkání. V prvním se představíme na umělé trávě na Bouchalkách v sobotu 27.1 v 14.00, kdy nás prověří první celek ČFL - MFK Chrudim.

Rozpis zápasů:

SO 27.1 FC Žďár - MFK Chrudim 14.00

SO 3.2 FC Žďár - TJ Sokol Živanice 12.00

SO 10.2 FC Vysočina Jihlava U19 – FC Žďár 11.00

SO 17.2 FC Žďár – SK Vysoké Mýto 14.00

SO 24.2 FC Žďár – FC Ivančice 14.00

SO 3.3 FC Žďár – FK Humpolec 14.00

SO 10.3 FC Žďár – FC Velké Meziříčí 14.00

Nezahálí i další mládežnická mužstva FC Žďár, která se vrhla po krátké vánoční odmlce do tréninkového procesu. Od 2. ledna zahájili přípravu žáci, přípravky a nejmenší fotbalové naděje z naší školičky. V pátek 12. ledna pak poprvé v tomto roce vyběhnou na umělý trávník i divizní dorostenci.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL