FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Zimní příprava startuje!

Všemi hráči oblíbená zimní příprava je po roce opět zde. Výběhy do přírody, hodiny v posilovně, to a ještě mnoho dalšího čeká také na divizní fotbalisty FC Žďas.

Zimní tréninkový dril zahájí fotbalisté FC Žďas Žďár v pátek 13. ledna. "Trénovat budeme třikrát týdně, první dva týdny budeme nabírat fyzickou kondici. Po této době budeme jednou týdně chodit do posilovny a na spinning. Soustředění neplánujeme, budeme trénovat výhradně v domácích podmínkách," sdělil kouč FC Žďas Vladimír Hekerle.

V kádru došlo přes zimu k minimálnímu pohybu. Jediným v kolonce odchodů je zkušený obránce Michal Veselý, který ukončil kariéru a bude se věnovat trenérské práci u mládeže v Jihlavě. Končí tak i na pozici asistenta, kde bude na jaře pouze Michal Nepejchal. Za čtyři sezony, které v dresu FC Žďas odehrál, chceme Michalovi poděkovat a přejeme mu mnoho úspěchů jak na poli sportovním, tak i v soukromém.

"Žádnou posilu jsme zatím nepřivedli, podle mého je tu dostatečně kvalitní kádr, i když podzimní výsledky nebyly podle našich představ. Věřím klukům, kteří tady jsou. Počítám také s tím, že se do přípravy postupně zapojí i marodi, např. Peňáz, Frieb a Kunstmüller," dodal Hekerle.

Jednoznačným cílem pro jarní část letošní sezony je co nejrychlejší záchrana moravskoslezské divize D i pro příští ročník. "Jiný cíl ani mít nemůžeme. Máme hodně mladý kádr, určitě proto nechceme nic honit na poslední chvíli a dostávat se tak pod zbytečný tlak," uzavřel Vladimír Hekerle.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL