FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Žďárští fotbalisté se představí v sobotu v Jihlavě

Zvětšit

K třetímu přípravnému zápasu před vypuknutím jarních mistrovských zápasů, zajíždí tentokrát v sobotu 10. února fotbalisté FC Žďár do Jihlavy, kde je prověří tým FC Vysočiny U19.

Vysočina Jihlava U19 minulý rok sestoupila z dorostenecké ligy a tento rok suverénně kraluje Moravskoslezské lize.  Zde za celý podzim z šestnácti zápasů prohrála jen jediný zápas a ostatních patnáct zápasů vyhrála. Neomylně tak směruje k návratu do nejvyšší dorostenecké soutěže. Minulý týden absolvovali dorostenci Jihlavy soustředění na Slovensku, kde odehráli tři velmi kvalitní zápasy se třemi stejně starými dorosteneckými týmy. Dvakrát podlehli o branku Nitře 1:2 a Senici 0:1. Na závěr soustředění si pak zpravili chuť výhrou nad Slovanem Bratislava 2:1.

Fotbalisté FC Žďár zatím ve dvou přípravných zápasech hráli se špičkovými českými celky, které usilují o postup do vyšších soutěží. Jednobrankové prohry s Chrudimí a Živanicemi , kdy jsme sice odešli poraženi, byly ale dosaženy po našich velmi sympatických výkonech.

Sobotní zápas začíná v Jihlavě na umělé trávě na Stoupách ve 12.00 hodin.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL