FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Žďárská umělá tráva bude v sobotu svědkem souboje dvou vicemistrů!

Zvětšit

Ve čtvrtém přípravném zápase před jarní divizní sezónou se představí na Bouchalkách tým Vysokého Mýta. Zápas na umělé trávě má výkop v sobotu 17. února ve 14.00 hodin.

Vysoké Mýto obsadilo po podzimu v divizní skupině C druhé místo. Tedy stejné umístění, které okupuje po polovině soutěže v divizi D tým  FC Žďas Žďár. Vysoké Mýto ztrácí v tabulce na vedoucí Živanice devět bodů a zajímavostí je, že do jarní sezóny povede mužstvo již v pořadí třetí trenér. Tým zasáhl v zimní pauze zatím do tří přípravných utkání, ve kterých potkal velmi silné celky. Dvakrát se v nich utkal s celky z ČFL.  Nejprve remizoval s Benátky nad Jizerou 1:1 a podlehl Převýšovu 0:5. Ještě větším bonbónkem byl pak souboj proti  druholigovému Hradci  Králové. Ten fotbalisty Vysokého Mýta rovněž nešetřil  a nadělil jim také velmi populárního bůra. Minulý týden jejich fotbalistům proto přišel vhod zápasový odpočinek, který  ovšem nahradilo pětidenní soustředění , které vicemistr divizní skupiny C absolvoval od středy do neděle.

To žďárský tým nezahálel a minulý víkend si připsal první výhru v přípravě proti jihlavské devatenáctce. I když podle trenéra Nedvěda je potřeba ještě zapracovat  na mnoha herních činnostech, výhra o tři branky je povzbuzením do další tréninkové dřiny. Uvidíme tedy,  s čím na domácí celek vyrukuje další východočeský protivník, který se po Chrudimi a Živanicích představí  na Bouchalkách.

Souboje mužů  Žďáru nad Sázavou a Vysokého Mýta nebudou ten den jediným kláním těchto dvou měst. Sobotní menu totiž otevřou na umělé trávě v předzápase mužů - žáci, když jejich soupeřem budou také mladí fotbalisté z Vysokého Mýta hrající nejvyšší žákovskou ligu. Mladší žáci zahajují v 9.00 hodin, poté  v 10.30 hodin se představí žáci starší.

V neděli se pak premiérově v tomto roce představí na domácí půdě dorostenci, když jejich soupeřem bude Čáslav hrající druhou nejvyšší českou dorosteneckou soutěž.  Starší dorost zahajuje v 10.00 hodin, mladší dorost ve 12.00 hodin.

Víkendové menu na umělé trávě na Bouchalkách.

Sobota 17. února:

9.00   FC Žďas Žďár – Vysoké Mýto – mladší žáci

10.30 FC Žďas Žďár – Vysoké Mýto – starší žáci

14.00 FC Žďas Žďár – Vysoké Mýto – muži A

Neděle 18. února:

10.00  FC Žďas Žďár – Čáslav – starší dorost

12.00  FC Žďas Žďár – Čáslav – mladší dorost

 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL