Z Humpolce pouze s jedním bodem - U13 + U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Z Humpolce pouze s jedním bodem

Ve 4. kole krajského přeboru Vysočiny zavítali žáci FC Žďár, coby lídr soutěže, na půdu čtvrtého Humpolce.

AFC HUMPOLEC - FC ŽĎÁR N. S. 3:3 (1:1)

V utkání, jak jsme čekali, soupeř začal od začátku bránit. My jsme však jeho obranné záměry mohli rozmetat hned v první minutě, ale Polívka tváří v tvář domácímu gólmanovi selhal a střelu poslal vedle branky. Domácí pak z ojedinělé návštěvy na naší polovině využili špatné rozehrávky a dostali se do vedení. Celý zbytek poločasu se pak odehrával ve stejném duchu, a to v dobývání domácí branky. Nakonec jsme se ale v poslední vteřině první půle přece jen dočkali, když Holec obstřelil brankáře a vyrovnal.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem zápas dovést do vítězství, ale byli to opět domácí, kteří skórovali hlavou po standartní situaci. Opět jsme se vrhli za vyrovnáním. Další obléhání humpolecké branky využil až čtvrthodiny před koncem doraženou střelou Stoček a začínalo se od začátku. Domácí dále bránili ze všech sil, ale Čejka pět minut před koncem dalekonosnou střelou k tyči konečně převážil vedení na naši stranu. Dnes ovšem naše obrana nestála na dobrých základech a tak po dalším brejku domácí vyrovnali. To zbývaly do konce zápasu tři minuty. Ještě jsme se pokusili zápas rozhodnout, ale po dalším zaváhání naší obrany nás musel spasit brankář Vokoun, který chytil nájezd domácího útočníka. Poté se již pískal konec zápasu, který po naší jednoznačné převaze skončil nerozhodně.

Hodnocení trenéra Petra Procházky: Dnes nám dali domácí lekci z produktivity. My jsme sice Humpolec jasně přehráli, ale domácí hráli jednoduše dopředu a hrozili z každého protiútoku. Nakonec nás zachránil brankář Vokoun, který v zápase zlikvidoval dva samostatné nájezdy domácích útočníků.

Branky: Holec, Stoček, Čejka.
Sestava: Vokoun – Vavřínek, Koutník, Čejka, Vaněk, Stoček, Hlaváč, Šikula
, Polívka, Holec, Seknička.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL