Výběr okresu Žďár nad Sázavou U12 postoupil semifinále! - U13 + U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Výběr okresu Žďár nad Sázavou U12 postoupil semifinále!

Zvětšit

Výběr OFS Žďár nad Sázavou U12 si vybojoval postup v zápase proti OFS Havlíčkův Brod a postoupil jako vítěz kraje Vysočina do semifinále, které se odehraje 9. a 10. května v Hluku na Moravě!

V posledním dvojzápase jsme potřebovali proti výběru hráčů OFS Havlíčkův Brod vybojovat jedno vítězství. To se nám povedlo hned v prvním zápase, ve kterém měli hráči výběru H. Brodu ještě dostatek sil. Druhý zápas již jejich hráči ve velkém horku odpadli a my vysoko zvítězili. Vítězný tým vedený trenéry FC Žďas Chmelíkem a Procházkou v celé soutěži z třinácti zápasů dvanáckrát vyhrál a jen jednou odešel poražen od výběru Třebíče. Ta skončila v konečné tabulce o tři body za naším výběrem. K postupu výrazně přispěli také hráči FC Žďas, o jejichž výkony se celou sezónu výběr opíral -  Dominik Čejka, Jakub Seknička, Dominik Holec, Patrik Stoček, David Polívka a Jaroslav Koutník.

Výsledek posledního kola:

OFS Žďár nad Sázavou -  OFS Havlíčkův Brod 3:1(2:0) a 9:0(5:0)

Branky hráčů FC Žďas: Holec 2, Seknička.
Sestava:  Kučírek(Nedvědice), Dvořák Mil. – Hendrich, Hudák, Dvořák Mar. (SFK Vrchovina), Čejka, Seknička, Holec, Stoček (všichni FC Žďas), Toman (Rozsochy), Mikišek (Bobrová), Bárta, Sklenář (V.Meziříčí), Žila, Zich (Bystřice)

Do moravského semifinále v Hluku postoupilo sedm krajských vítězů. Do finále, které bude sehráno 14. a 15. června v Praze postoupí tři nejlepší výběry!

Program semifinále v Hluku:

Středa 9. května:

13.50  OFS Žďár nad Sázavou  – OFS Ústí nad Orlicí

15.30 OFS Žďár nad Sázavou  – OFS Bruntál

17.10 OFS Žďár nad Sázavou  – OFS Náchod

16.30 OFS Žďár nad Sázavou  – OFS Uherské Hradiště

Čtvrtek 10. května:

10.30  OFS Žďár nad Sázavou  – OFS Olomouc

12.00 OFS Žďár nad Sázavou  – OFS Brno

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL