Výběr okresu OFS Žďár se přiblížil moravskému finále! - Mladší žáci - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Výběr okresu OFS Žďár se přiblížil moravskému finále!

Zvětšit

Výběr reprezentující čtyřmi hráči FC Žďas byl motorem celého okresního výběru, který se na umělé trávě ve Žďáře nad Sázavou utkal s výběrem OFS Třebíč.

Výběr okresu OFS Žďár nad Sázavou mladších žáků se přiblížil postupu do moravského finále v Hluku na Moravě! Odtud postoupí se sedmi týmů trojice okresních výběrů do finále, které hostí 9. a 10. května Praha. Tým okresního výběru vedený trenéry FC Žďas Chmelíkem a Procházkou se opíral o čtyři žďárské hráče Holce, Sekničku, Polívku a Stočka. Rozhodující zápas výběru OFS Žďár nad Sázavou, který měl napovědět o případném postupu měl proti OFS Třebíč jasný scénář. Po osmi odehraných kolech měl v tabulce žďárský výběr plný počet bodů, ten třebíčský o tři méně. V obou zápasech byl viděn zajímavý a dramatický fotbal ve kterém se OFS Žďáru nad Sázavou podařilo jednou vyhrát a udržel si tak před posledním kolem stávající tříbodový náskok. V posledním kole zajíždí 26. dubna OFS Žďár na utkání na hřiště OFS H. Brod, OFS Třebíč se utká s OFS Jihlava. Našemu okresnímu výběru stačí uhrát ve dvou zápasech čtyři body a postup mu již nemůže uniknout.

Branky hráčů FC Žďas: Holec 3, Seknička.
Sestava:  Kučírek(Nedvědice) – Hendrich (SFK Vrchovina), Polívka, Seknička, Holec, Stoček (všichni FC Žďas), Toman (Rozsochy), Mikišek (Bobrová), Bárta, Sklenář (V.Meziříčí), Žila (Bystřice), Hlaváč (Měřín)

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC PBS Velká Bíteš

 Středa | 2.5.2018

17.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL