Vrchovina v derby šťastnější! - U13 + U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Vrchovina v derby šťastnější!

Zvětšit

V neděli 13. května nastoupili naši mladší žáci k zápasu krajského přeboru s Vrchovinou. V souboji dvou nejlepších celků soutěže jsme těsně prohráli, ale nadále držíme vedoucí příčku tabulky!

SFK VRCHOVINA – FC ŽĎAS ŽĎÁR N. S.  2:1 (1:1)

Začátek zápasu nám nevyšel a v 5. minutě jsme inkasovali. Zbytek poločasu jsme se snažili o vyrovnání, ale jednou zachránilo domácí břevno a několik dobře kopnutých rohů jsme nedokázali dopravit do domácí sítě. Až ve 27. minutě se po dalším rohu dostal Šikula do souboje s domácím stopérem, s jehož přičiněním se dostal míč do novoměstské branky. Tak také skončil první poločas.

Druhý poločas rozhodla vlastně jedna situace, kdy se po naší chybě kopala penalta. Tu domácí proměnili a naše snaha o vyrovnání ve zbytku zápasu již nevedla ke vstřelení vyrovnávací branky.

Hodnocení trenéra:

Dnes se hrálo vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza. Domácí byli dnes hodně nepříjemní a důrazní a byli několikrát u míče dříve než naši hráči. Na vše jsme měli dnes málo času a někteří naši hráči působili hodně unaveným dojmem. Vše v klidu probereme a vyhodnotíme a do dalších těžkých zápasů se z chyb poučíme.

Branka:  27. vlastní

Sestava: Vokoun – Čejka, Vaněk, Hlaváč, Šikula, Pelikán, Holec, Seknička, Bártek, Polívka, Koutník, Stoček.

ZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL