FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Vítězství U17 na půdě Vyškova!

Michal Srnský rozhodl v poslední minutě o vítězství FC Žďas ve Vyškově!

Mladší dorostenci FC Žďas Žďár nad Sázavou U17 se v 19. kole dorostenecké divize představili ve Vyškově na hřiští šestého celku tabulky.

MKF VYŠKOV – FC ŽĎAS ŽĎÁR N. S.  1:2 (1:0)

Utkání začali mladší dorostenci aktivně a hra se odvíjela převážně na půlce Vyškova, i když v naší hře bylo dost nepřesností. Dvakrát se vyznamenal domácí brankař, když vytáhl střelu Kulhánka z přímého kopu a ze tří metrů hlavičku Kocoura. Ve 29. minutě z ojedinělého protiútoku domácích propadl míč za obranu a Doležal přehodil Balcara. Od té doby se hra vyrovnala a Vyškov byl kombinačně lepší.

Druhá půle se odehrávala spíše od vápna k vápnu až do 68. minuty, kdy žďárský Kulhánek po samostatné akci nedal střelou pod břevno brankaři šanci. V následujících minutách se vyznamenal dvakrát Balcar při šancích domácích. V závěru utkání přestřelil z dobré šance Srnský, aby v 80. minutě z pokutového kopu za sražení Zlesáka chladnokrevně strhl vítězství na stranu Žďáru. Tento moment neustál domácí brankář a za napadení protihráče a vulgární urážky rozhodčích obdržel červenou kartu. Doufejme, že toto vítězství zvedne sebevědomí ml. dorostu v dalších zápasech.

Sestava : Balcar- Kocour /62. Mrkvička/, Klement, Pelikán, Hobza - Titauer /41. Krejčí/, Srnský, Kulhánek /69 Pohanka/, Dvořák - Zlesák, Viliš.

Branky :  29. Doležal - 68. Kulhánek, 80. Srnský z penalty

Příští mistrovský zápas budou moci všichni fotbalový příznivci navštívit v sobotu 7. dubna, kdy bude od 12.15 hodin soupeřem mladších dorostenců tým Kyjova.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL