FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Víkendové kolo přinese první mistrovské zápasy!

Zvětšit

V sobotu a v neděli se i přes nepříznivé klimatické podmínky rozjíždí na žďárské umělé trávě první jarní mistrovské zápasy. 

Žďárské áčko mužů si mělo v sobotu 24. března odbýt svoji divizní jarní premiéru v Bzenci, ale pro nezpůsobilý terén bylo utkání odloženo na středu 18. dubna. Žďárská umělá tráva však přeci jen uvidí v sobotu 24. března divizní zápas a to mezi Vrchovinou a Břeclaví, které začíná v 15.00 hodin.

První, kdo tento kalendářní rok zasáhne do mistrovských zápasů budou naši dorostenci, kteří přivítají v sobotu krajského rivala z Havlíčkova Brodu. Oba naše dorosty se po podzimu umístily shodně na jedenácté příčce tabulky. Starší dorost začíná proti čtvrtému celku tabulky v 10.00 hodin, mladší dorost vyzve v tabulce osmé havlíčkobrodské fotbalisty ve 12.15 hodin.

V neděli nejprve ve 12.30 hodin přivítají mladší žáci v předzápase našeho béčka mužů v přípravném zápase  Ždírec. Poté v 15.00 hodin zasáhne do zápasů I. A třídy zmiňovaná rezerva, která je po podzimu na druhém místě tabulky. Soupeřem Benfiky budou v tabulce poslední Moravské Budějovice.

Víkendové menu na umělé trávě na Bouchalkách.

Sobota 24. března:

 10.00   FC Žďas Žďár – H. Brod – starší dorost

12.15   FC Žďas Žďár – H. Brod – mladší dorost

Neděle 25. března:

12.30  FC Žďas Žďár – Ždírec nad Doubravou – mladší žáci

15.00 FC Žďas Žďár – Moravské Budějovice – muži B

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL