Velké Meziříčí vyfasovalo nakládačku! - Mladší žáci - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Velké Meziříčí vyfasovalo nakládačku!

Mladší žáci svého soupeře v dalším kole krajského přeboru Vysočiny vůbec nešetřili, Velkému Meziříčí nasázeli hned čtrnáct branek.

FC V. MEZIŘÍČÍ - FC ŽĎÁR N. S. 1:14 (0:6)

V sedmém kole krajského přeboru nás čekalo v okresním derby Velké Meziříčí. Po výborném výkonu jsme si ze soupeře udělali doslova trhací kalendář a nasázeli mu rekordních čtrnáct branek.

Domácí obdrželi za šest kol patnáct branek, proto jsme čekali, že nás čeká další dobývání velkomeziříčské obrany. Od začátku zápasu jsme soupeře zmáčkli na jeho půlce a v šesté minutě vedli o dvě branky. V dalším průběhu první půlky jsme navýšili skóre zápasu až na stav 6:0.

Do druhé půle jsme vlétli jako velká voda a bezmocnému soupeři nasázeli za deset minut pět branek. Vypadalo to tedy na pěkný debakl domácích, ale domácí poté zastavili náš brankostroj a z ojedinělé akce dokonce skórovali. Výsledek se tedy zastavil na rekordním skóre 14:1.

Hodnocení trenéra: Dnes musím kluky pochválit jak přistoupili k dnešnímu zápasu a za již rozhodnutého stavu domácí nešetřili a přidávali jednu branku za druhou. Domácí navíc ještě čtyřikrát zachránila nastřelená branková konstrukce.

Branky: Polívka 6, Pelikán 3, Holec, Stoček, Čejka, Šikula, Hlaváč.
Sestava: Vokoun – Souček, Koutník, Čejka, Vaněk, Stoček, Hlaváč, Šikula, Polívka, Holec, Seknička, Pelikán.

Tuto sobotu 7. října přivítá v osmém kole krajského přeboru naše Áčko od 9.00 Vrchovinu a půjde v souboji dvou nejlepších celků soutěže o první místo v tabulce.  V nedělním zápase B týmu v krajské soutěži přivítáme v 9.00 hodin celek Přibyslavi.