Vedoucí Náměšť vyškolila Benfiku z produktivity! - U13 + U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Vedoucí Náměšť vyškolila Benfiku z produktivity!

V sobotu 28. dubna se rezerva mladších žáků představila na hřišti v tabulce první Náměště nad Oslavou.

NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU - FC ŽĎAS ŽĎÁR N. S. B  4:1 (2:0)

Proti vedoucí Náměšťi jsme nezačali vůbec šťastně a v první minutě dostali branku. V dalším průběhu první půle jsme si vytvořili převahu, ale šance Kučery a Procházky zůstaly nevyužity. Dalších asi patnáct našich střel, pak nenašlo cestu do branky soupeře. Domácí, kteří od 20. minuty odpadli fyzicky již jen bránili a podnikali brejky. Jeden takový v poslední minutě využili, i když náš hráč, který chtěl vykopnout míč směřující do branky byl faulován.

Ve druhém poločase jsme nastoupili s jasným cílem zápas otočit. Od začátku jsme soupeře znovu zatlačili na jeho polovinu, ale ten nás za dvě minuty potrestal dvěma brankami po brejkových situacích. Zbytek zápasu se již soupeř vůbec nedostával na naši polovinu a jen bránil. Bohužel dalších nespočet střel buď vychytal veliký a mohutný domácí brankář, nebo jsme své šance zahazovali. Střeleckou smůlu protrhl až patnáct minut před koncem Suský a zkorigoval skóre na 4:1. Poté nám ještě byla odepřena jasná penalta, kdy domácí obránce jasně a evidentně rukama srazil k zemi Suského.

Hodnocení trenéra:

Dnes jsme zahráli v poli výborně a soupeře jasně přehráli. Předváděli jsme kombinační hru po zemi, buhužel střelecká nemohoucnost nás připravila o vítězství. Bez tak špatné koncovky se nedá vyhrát zápas, kdy soupeře přehrajeme rozdílem několika tříd. Domácí se uchýlili jen k překopávané a jen nakopávali brankářem vysoké míče na dva útočníky, kteří celý zápas čekali na půlce na naše chyby. Dnes je mi líto v jaké nepřátelské atmosféře musely děti sehrát tento vypjatý zápas...

Branka:  46. Suský

Sestava: Vokoun  Prokůpek, Šikl, Bártek, Suský,Procházka, Kučera, Vavřínek, Mach, Vaněk, Seknička, Hlaváč.