Ve Svitavech U12 jen těsně prohrála! - U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Ve Svitavech U12 jen těsně prohrála!

V neděli 5. srpna se utkala naše U12 s účastníkem české žákovské ligy - Svitavy. V zápase hraném na tři třetiny po 25. minutách bylo vidět spoustu branek a naše těsná prohra o dvě branky.

TJ SVITAVY U12 - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. U12  10:8 (2:2, 6:3,2:3)

V první třetině zápasu se soupeř ujal vedení 2:0. My jsme však větší aktivitou před brankou soupeře do konce třetiny vyrovnali. Druhá třetina nám nevyšla, když soupeř využil našich okének ve středu pole a vstřelil tři laciné branky a dostal se do vedení 8:5. Poslední třetinu jsme ovládli hru a soupeře přimáčkli na jeho polovině. Na konci zápasu jsme snížili na 10:8, ale v závěru jsme již přes veškerou snahu vyrovnat nedokázali.

Góly FC Žďas: Vambera 3, Mráček 3, Sklenář 2.

Asistence: Mráček 2, Vambera, Sklenář, Hanus.

Sestava: Pavlík, Bukáček - Hakl,Vambera, Brychnáč, Polanský, Sklenář, Mráček, Hanus,Zdražil.

Hodnocení trenéra:

Jen s jedním hráčem na střídání jsme zahráli výborně. Byl to překvapivě soupeř, který v poslední třetině odpadal fyzicky, i když měl šest hráčů na střídání. Rozhodla druhá třetina zápasu, kde jsme během pěti minut, třikrát lacině inkasovali.

Další přípravný zápas sehrajeme ve středu 8.srpna ve Vysokém Mýtě.