FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Vanko: Zdolali jsme velice nepříjemného soupeře!

Trenér FC Žďár Jozef Vanko při utkání proti FK Šumperk.

Jako těžce se rodící, ale zaslouženou výhru 1:0. Tak hodnotil sobotní domácí vítězné utkání 7. kola moravskoslezské divize D proti Šumperku trenér FC Žďár Jozef Vanko.

"Hráči Šumperku se od úvodních minut prezentovali jako kvalitní celek, jehož zdolat nebude nic jednoduchého. Hosté byli bojovní, důrazní a nepříjemní. Moje očekávání v tomto směru ještě předčili, dobře věděli, co mají hrát, přijeli si pro bod a tomu podřídili vše. Do jejich obranného bloku jsme se obtížně dostávali, přesto měl dvě dobré příležitosti Vopršal, bohužel bez přesnějšího zakončení," postýskl si nad průběhem úvodní pětačtyřicetiminutovky kormidelník FC Žďár.

"Spokojenější jsem mohl být s průběhem druhé půle a s tím, že jsme vzadu udrželi další nulu. Na druhé straně jen sám Vopršal však v sobotu mohl dát tři góly. Příchod Jurnečky do druhého dějství dal naší hře v útočné fázi více důrazu, což tomu do té doby chybělo. Naším jednoznačně nejlepším hráčem na hřišti byl ovšem Česťa Vitásek, který po celých devadesát minu odvedl obrovské penzum práce," ocenil výkon mladého záložníka Vanko.

FOTOGALERII Z VÍTĚZNÉHO UTKÁNÍ PROTI ŠUMPERKU NALEZNETE ZDE!!!

V sestavě kola Deníku se tentokrát objevil střelec jediné branky utkání se Šumperkem, Štěpán Wasserbauer!

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL