FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Vanko: Z našeho výkonu jsem byl hodně zklamaný

Trenér FC Žďas Žďár Jozef Vanko nemohl být po sobotním utkání na půdě Holešova vůbec spokojený. S hrou ani s výsledkem.

Ačkoliv jsme do zápasu nastupovali povzbuzeni o kvalitní výkon a výhru 3:0 proti Bzenci. Jenže na něj jsme v souboji s posledním celkem divizní tabulky nenavázali.

„Dnes jsme jednoznačně ztratili body se soupeřem, s nímž bychom je neměli ztrácet. Přizpůsobili jsme se jejich nakopávané hře a jediný jejich hráč potrestal naše chyby. Jsem strašně zklamaný, protože na kvalitní výkon z minulého týdnu jsme vůbec nenavázali,“ láteřil rozezlený Jozef Vanko, podle něhož na naše snažení stačil výkon kvalitní stoperské dvojice domácích Čep - Bačák.

"V pohodě odvraceli veškeré naše útoky, prokázali svoji velkou kvalitu a ligové zkušenosti. Po nuceném střídání Nedvěda naše hra úplně ztratila tempo, opravdu jsem nepřeháněl, když jsem ji přirovnával k úrovni okresního přeboru," dodal Vanko.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL