V Třebíči rozhodl první poločas! - U13 + U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

V Třebíči rozhodl první poločas!

Ve čtvrtém kole nadstavbové skupiny jsme v neděli 29. dubna v Třebíči potvrdili první místo v tabulce a odvezli si důležité tři body.

HFK TŘEBÍČ – FC ŽĎAS ŽĎÁR N. S.  1:7 (1:5)

Za velmi teplého počasí, na výborně připraveném trávníku, jsme měli výborný vstup do zápasu a v 8. minutě vedli 3:0. V dalším průběhu jsme přidali další dvě branky a vedli zaslouženě 5:0. Domácí ještě stačili po naší nedůslednosti v obranné činnosti v poslední minutě první půle snížit na čtyřbrankový rozdíl.

Druhý poločas jsme se nemohli dlouho gólově prosadit, a tak až v závěru zápasu se nám povedlo vstřelit dvě branky. Další velké příležitosti jsme ale neproměnili, což by se nám v jiných vyrovnaných zápasech nemuselo vyplatit.

Hodnocení trenéra:

Dnes rozhodl náš nástup do zápasu. Soupeř byl dobře rychlostně vybaven a i v soubojích se nám snažil vyrovnat. Na určitých věcech musíme dále zapracovat.

Branky:  3. a 24. Seknička, 5. Stoček, 8.Čejka, 14. Pelikán, 47. Šikula, 56. Holec

Sestava: Mach – Čejka, Souček, Vaněk, Hlaváč, Šikula, Pelikán, Holec, Seknička, Stoček, Polívka.