V souboji o první místo béčko remizovalo! - Mladší žáci - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

V souboji o první místo béčko remizovalo!

V sobotním utkání se rezerva mladších žáků FC Žďár utkala s vedoucím celkem krajské I. třídy - skupiny B z Náměště nad Oslavou.

FC ŽĎÁR  B – NÁMĚŠŤ N. O. 5:5 (3:2)

V sedmém kole krajské soutěže se utkaly dva na podzim neporažené týmy. Ve čtvrteční dohrávce jsme ztratili první dva body v Přibyslavi, kde jsme remizovali 3:3. Čekali jsme tedy, jak se nám povede proti vedoucímu celku tabulky, který všech šest podzimních zápasů vyhrál. Po divokém průběhu zápasu se nakonec naše rezerva rozešla s Náměští nerozhodně 5:5. V tabulce tak ztrácíme na Náměšť stále dva body.

Začátek zápasu nám nevyšel a po špatném odkopu obrany se dostali hosté do vedení. My jsme však během prvního poločasu třikrát skórovali a odskočili do dvougólového vedení. Hosté ovšem minutu před pauzou snížili opět na rozdíl jedné branky.

Druhá půle začala gólovou přestřelkou, ve které padly během dvou minut tři branky. Nejprve jsme se dostali do vedení 4:2, ale hostům stačili dvě minuty a vyrovnali. Po dalších pěti minutách šel soupeř dokonce po brance z přímého kopu do vedení. Do konce zápasu zbývalo dvacet minut, ve kterých jsme se hnali za vyrovnáním. To se nám povedlo až dvě minuty před koncem Polívkou. O minutu později mohl nakonec rozhodnout Seknička, ale jeho střela minula těsně levou tyč hostující branky.

Hodnocení trenéra: Již první poločas mohl skončit 5:5, ale oba brankáři své týmy podrželi. Ve druhém poločase soupeř fyzicky odpadl, ale nám se již nepovedlo i přes nespočet příležitostí zápas dotáhnout do vítězného konce.

Branky: Polívka 2, Prokůpek, Hlaváč, Vaněk.