FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

V sobotu přivítáme v MOL CUPU H.Brod!

V posledním domácím vzájemném divizním zápase s H.Brodem jsme se takto radovali z gólu.

V sobotu 28. července se utkají v předkole Českého poháru pod názvem MOL CUP naši fotbalisté v derby s H. Brodem, začátek je v 17.00 hodin.

Po tříleté odmlce, kdy jsme se poháru neúčastnili nám bude v předkole stát krajský rival z H. Brodu. Vítěz tohoto zápasu přivítá na svém stadiónu ve středu 15. srpna slavnou Zbrojovku Brno. Našim fotbalistům se v domácím poháru v předešlých letech moc nedařilo a sedmkrát v řadě odešli poraženi hned v prvním kole. Poslední výhru a postup do dalších kol jsme si připsali v poháru přesně před jedenácti lety, když jsme zvítězili právě v H.Brodě 1:2. V následujícím kole jsme pak podlehli těsně 2:3 Vysočině Jihlava. 

V minulém roce jsme v divizi s našim sobotním soupeřem v domácím prostředí zvítězili 4:2 a v H.Brodě dokonce 4:0. Náš soupeř skončil v tabulce na předposlední poslední nesestupové příčce, nám se povedlo uhrát třetí místo. V zápase jsme tedy mírnými favority, ale pohár bývá vždy specifický a může se rozhodnout třeba i v penaltovém rozstřelu. V zápase se v případě nerozhodného výsledku po devadesáti minutách hry hraje prodloužení 2 x 15. minut, poté by mohly přijít na řadu i zmiňované penalty.

Předkolo MOL CUP: sobota 28.7 v 17.00 hodin   FC Žďas Žďár nad Sázavou – FC Slovan H.Brod

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

SLOVAN ROSICE

Sobota  | 25.5.2019

10.15

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL