FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

V sobotu přijede na Bouchalky nebezpečná Břeclav!

Zvětšit

Víkendový program na žďárských Bouchalkách bude ve znamení divizního utkání mužů, ve kterém budeme hájit  první příčku tabulky, proti  týmu  Břeclavi. Začátek utkání je v sobotu v 15.30 hodin.

Náš sobotní soupeř z Břeclavi se nachází na jedenácté příčce tabulky. Na jaře však jeho hráči předvádějí líbivý fotbal. Nejprve se střetli na naší umělce s Vrchovinou. V zápase byli lepším celkem a jen špatné zakončení je připravilo o body. Ty už získali ve druhém zápase, kdy doma zdolali Polnou 2:1.  Minulý týden pak překvapili na hřišti  třetího Šumperku, kde vybojovali cennou remízu 1:1. Všechny tři jarní góly zatím vstřelil Petr Musil odchovanec Zbrojovky Brno. Další dlouholetou oporou je kapitán týmu Pavel Simandl, který prošel mládeží Sigmy Olomouc a svoji fotbalovou kariéru začal na Vysočině v Moravských Budějovicích.

Ostatní naše týmy zajíždí na hřiště soupeře. Vyjímku tvoří naše rezerva žáků, která se představí v domácím prostředí v neděli proti Moravským Budějovicím.

Víkendové fotbalové menu na Bouchalkách.

Sobota 14. dubna:

15.30 FC Žďas Žďár  – MSK Břeclav - muži A

Neděle 15. dubna:

9.00  FC Žďas Žďár B – Moravské Budějovice– mladší žáci B

10.30  FC Žďas Žďár B – Moravské Budějovice – starší žáci B

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL