FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

V sobotu doma další derby!

Momentka z utkání FC Žďár na půdě Ždírce.

Po utkání ve Ždírci nad Doubravou nás opět čeká krajské derby proti dalšímu nováčkovi. V sobotu na Bouchalky v rámci 10. kola moravskoslezské divize D dorazí Slovan Havlíčkův Brod.

Co napravovat mají fotbalisté FC Žďár v utkání proti Havlíčkovu Brodu. Minulou neděli jsme sice na hřišti Ždírce měli více ze hry, jenže naše útočná fáze byla naprosto sterilní. Naproti tomu domácí celek využil jeden brejk po naší chybě a to mu stačilo k zisku tří bodů. Trenér Jozef Vanko také neskrýval po utkání zklamání a již dopředu avizoval změny v sestavě. "Určitě některé budou, protože je potřeba, aby se někteří hráči vrátili nohama na zem," řekl kormidelník FC Žďár.

Havlíčkobrodský Slovan se do čtvrté nejvyšší soutěže vrátil po roční anabázi v krajském přeboru Vysočiny. Zde sice obsadil druhé místo za vítězným Ždírcem, přesto postoupil mimo pořadí. V dosavadním průběhu ročníku se ale Slovanu příliš nedaří. Dosud získal jen sedm bodů a v tabulce je až předposlední. A to jej nad vodou drží nečekaná výhra 2:1 z před dvou týdnů na hřišti Polné. Roli jasného favorita zápasu se však potvrzuje na hřišti, právě to se nám před týdnem nepodařilo.

Sobotní utkání 10. kola má na Bouchalkách úvodní hvizd naplánován na 15.00 a soudcovat jej bude trojice rozhodčích Machač - Nováček, Voneš. Delegátem FAČR je pan Peřina. Z programu dalších týmů FC Žďár stojí za zmínku derby našich žáků A v krajském přeboru, kteří v sobotním dopoledni přivítají rivala z novoměstské Vrchoviny!

                                    ! ! !  FC ŽĎÁR DO TOHO  ! ! !


Další program 10. kola MSD-D (15.00):

SO Bzenec - St. Říše
NE Strání - Ždírec n. D.
NE Šumperk - Třebíč
NE Tišnov - V. Bíteš
NE Vrchovina - Tasovice
NE Polná - Rosice
NE Břeclav - Blansko

Víkendový program týmů FC Žďár n. S.:

Muži A: FC ŽĎÁR - FC Slovan Havl. Brod (sobota, 15.00)
Muži B: Šebkovice - FC ŽĎÁR (neděle, 15.00)
Dorost: Svratka Brno - FC ŽĎÁR (sobota, 10.00 starší a 12.15 mladší)
Žáci A: FC ŽĎÁR - SFK Vrchovina (sobota, 9.00 mladší a 10.30 starší)
Žáci B:
FC ŽĎÁR - Přibyslav (neděle, 9.00 mladší a 10.30 starší)

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL